tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Andrej Danko na snímke, ktorú zverejnila satirická stránka.
Andrej Danko na snímke, ktorú zverejnila satirická stránka. Zdroj: fb/zomriofficial

Danko v ostrom súboji so Zomri. Ide o plyn z USA: Cynizmus a povrchnosť vám v zime nepomôžu!

Bývalý predseda parlamentu a šéf mimoparlamentnej Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko sa vo štvrtok na sociálnej sieti dostal do ostrého konfliktu so satirickou stránkou Zomri. Z politika si zvykne uťahovať naozaj často. Tentokrát išlo o americký skvapalnený plyn, ktorý má byť podľa európskych lídrov jednou z náhrad ruského plynu, aj keď drahšou.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ivan Korčok
  2. Hovorca maďarskej vlády Zoltán Kovács.
  3. Na ilustračnej snímke pracovníčka nemeckej energetickej firmy.
  4. Generálny riaditeľ Rozhlasu a televízie Slovenska Jaroslav Rezník.
  5. Šéf spoločnosti Shell Ben van Beurden na snímke z videa.Šéf spoločnosti Shell Ben van Beurden na snímke z videa.

Danko má konkrétne pochybnosti o tom, či sú kotle v slovenských domácnostiach prispôsobené na nový druh plynu. A či ich ľudia nebudú musieť meniť, čo by logicky ešte výraznejšie zvýšilo ich rastúce náklady, súvisiace so sankciami proti Rusku. „V zime ich smiech prejde,“ napísal na adresu Zomri Danko na svojej fanúšikovskej stránke.

Danko komentoval, Zomri reagovala obratom

Danko sa rozhodol ponechať komentár aj priamo na stránke Zomri, kde si internetoví satiristi vo štvrtok uťahovali z jeho gramatiky. „Len tak medzi rečou, milé Zomri, teda Sulíkova stránka. Otázka znie, akú štruktúru má plyn, ktorý skvapalňujú v USA a aký má pôvod. Som presvedčený, že vás smiech prejde, keď vám odíde plynový kotol a budete platiť o 150 % viac ako doteraz. Cynizmus a povrchnosť vám v zime nepomôžu,“ upozornil Danko fanúšikov Zomri na možnosť, že v súvislosti s nákupom amerického plynu nemuseli byť zvážené všetky praktické okolnosti.

Zdroj: fb/andrejdanko.sk

Reakciou Zomri bol ďalší príspevok venovaný práve Dankovi, na ktorom ku komentáru predsedu SNS pridávajú reakciu sebe vlastnú: „Sa dosmejete, keď vás prejde smiech.“

Zdroj: fb/zomriofficial

Satirická stránka si neodpustila ešte jednu rekciu na lídra SNS: „Keď nám bude zima, budeme si prehadzovať horúce gaštany zodpovednosti.“

Zdroj: fb/zomriofficial

Treba však objektívne dodať, že ak by boli Dankove obavy oprávnené, ministerstvo hospodárstva na čele s v podstate neaktívnym ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom (SaS) by malo čo najskôr hľadať riešenie.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Danko v ostrom súboji so Zomri. Ide o plyn z USA: Cynizmus a povrchnosť vám v zime nepomôžu!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku