eReport.sk
český spevák Dalibor Janda, foto: profimedia

Dalibor Janda prehovoril po zdravotných problémoch: Pripustil labilnú psychiku!

Dalibor Janda (68) mal v januári infarkt. Podstúpil náročnú operáciu a vydesil fanúšikov. S jeho psychikou to však zamávalo!

„Psychika je, ako sa hovorí, trošku načatá. Človek vie, že stačila iba chvíľka,“ nedokončil svoju myšlienku Dalibor Janda. „Chce to pokoru, ktorú sa ako veriaci človek snažím mať a mám. So svojím strážnym anjelom, ktorý sa volá Vehuláš hovorím a počúvam ho. Uvidíme ako dlho ho to so mnou ešte bude baviť,“ zažartoval český spevák.

Podobne spirituálne je naladená aj jeho dcéra Jiřina Anna Jandová. Podľa nej nikto nemusel jej oca nabádať aby po zdravotných problémoch zvoľnil. „To nebolo nutné hovoriť. Tak to proste bolo. Cítili sme to všetci,“ povedala. Dalibor Janda si teraz starostlivo vyberá, kde bude vystupovať. „Už som kládol manažérovi na srdce, že budem robiť štyri maximálne päť vystúpení mesačne. A budeme si vyberať dobré akcie u usporiadateľov, na ktorých sa dá spoľahnúť,“ dodal spevák s podmanivým hlasom.

Nebol však jediný, koho v rodine potrápili zdravotné problémy. Jeho dcéra Jiřina Anna mala nález na hrubom čreve. „Necítila som sa vôbec dobre. Našťastie sa všetko obrátilo. Asi mám tiež svojho strážneho anjela. Ten nad nami lieta,“ myslí si mladá speváčka.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport