tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Jana Bittó Cigániková. Foto: tasr

Cigániková v koncoch! Počas živého vysielania sa neovládla: Vám švitorí, ja ich zabijem!

Poslankyňa za SaS Jana Bittó Cigániková sa rozhodla každú nedeľu podvečer venovať svojim fanúšikom. Na sociálnej sieti preto spúšťa živé vstupy, do ktorých sa môžu zapájať aj diskutujúci. Keďže to Cigániková manažuje zo svojho domova, občas musí čeliť doslova bojovým podmienkam, ktoré zrejme dokonale pozná každá žena na homeoffice.

Jana Bittó Cigániková si v živom vysielaní vyhradila pre seba a fanúšikov hodinu. Hneď na úvod sa musela popasovať s technickými problémami. A to bol len začiatok. Netrvalo dlho a o pozornosť poslankyne sa začal hlásiť jej veľký pes, ktorý ju vyrušoval. „Ivy, ty čo tam robíš? Vypáľ odtiaľ. Choď na miesto!“ pokúšala sa Cigániková „upratať“ svoju dogu, ktorá na to mala iný názor a rovno sa vopchala do obrazu. Neskôr zase političku pri „streamovaní“ vyrušil jeden z jej synov, ktorý bol hladný a prišiel si do kuchyne pre buchty. „Nikinko, nedá sa to urýchliť? Keď si si to nevšimol, tak streamujem,“ rozčúlila sa Cigániková, ktorej sa nepáčilo, že syn veľmi šuchoce.

Chlapcom sa zrejme zapáčilo „štengrovať“ mamu a onedlho došiel aj druhý Cigánikovej syn. „Vám už fakt švitorí? Vy mi neviete dať hodinu času, aby som mohla streamovať? Čo potrebuješ teraz? Čo je Tomáš? Nie je to vtipné,“ rozčuľovala sa šéfka zdravotníckeho výboru. „Chápeš, že sa na to pozerá celé Slovensko? Utekaj, nestoj tam! Vyleť holúbok. Fakt ma to ruší, choď niekam, prosím ťa. Ja ich zabijem,“ dodala zúfalá mama dvoch chlapcov.

VIDEO:

Zdroj: Instagram

Počas živého prenosu sa Cigániková vyjadrovala k rôznym témam. Stále trvá na tom, že by koronakrízu na Slovensku mal manažovať niekto iný, nie premiér. „Pomohlo by to objektivite, rozhodovaniu na základe faktov a nie emócií a určite by to pomohlo koaličným vzťahom. Ale podstatné je, že by to veľmi pomohlo ľuďom. Aj komunikačne by to bolo lepšie zvládnuté. Ľudia by dostávali včas informácie. Myslím si, že opatrenia by boli rozumnejšie, boli by asi viac vyvážené. Určite by to mal byť niekto, kto len tak nepodľahne premiérovi a kto má manažérske schopnosti a zároveň by mal vedieť krízovo komunikovať, alebo mať k dispozícii takúto pomoc,“ nechala sa počuť Cigániková, ktorá ale nechcela nikoho menovať, pretože je presvedčená, že ak by k tomu došlo, tak premiér Igor Matovič by ho naschvál nepoveril riadením. Rovnako si vie predstaviť aj niekoho iného na mieste ministra zdravotníctva. Opäť však nechcela hovoriť žiadne mená.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Cigániková v koncoch! Počas živého vysielania sa neovládla: Vám švitorí, ja ich zabijem!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku