eReport.sk
foto: tasr

Cigániková stráca nervy s Kollárom. Bez Sme rodina by sme možno aj lepšie fungovali

Názory Borisa Kollára už začínajú vytáčať nejedného koaličného partnera. Šéf strany Sme rodina totiž blokuje reformy a tak ostatní začínajú škrípať zubami. Dokonca sa mu nepáčia ani úniky nahrávok z poľovníckej chaty, ktoré by mali kompromitovať šéfa opozície Roberta Fica.

„Reformy áno, ale musia mať logiku,“ nechal sa počuť na sociálnej sieti Kollár. Narážal najmä na reformu zdravotníctva. Predseda parlamentu sa totiž obáva, že by došlo k rušeniu nemocníc, čo by mohlo negatívne ovplyvniť regióny. Aj v minulosti robil Kollár „problémy“, keď sa nejeden raz vyhrážal odchodom z koalície. Prekážalo mu napríklad, že niektorí koaliční partneri tlačili na reformu paragrafu 363 Trestného poriadku.

Čítajte viac:

  1. Matúš Šutaj Eštok zo strany Hlas-SD

Boris Kollár mi robí dosť starosti v poslednej dobe. Možno zabúda, na ktorej strane je a za čo spoločne bojujeme,“ okomentovala jeho konanie v nedeľnej diskusii Na telo šéfka zdravotníckeho výboru Jana Bittó Cigániková (SaS). Keď boli v relácii ukázané aj výsledky prieskumu, podľa ktorých strane Sme rodina klesli preferencie, tak sa dokonca potešila. „To sú dobré správy. Možno potom prestanú bojkotovať reformy,“ utrúsila. Na otázku moderátora, či si myslí, že by po odchode Sme rodina z koalície vedeli ďalej fungovať, s odpoveďou neváhala: „Boli by sme prinútení. Možno by sme aj lepšie fungovali na základe niektorých vecí.“

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Cigániková stráca nervy s Kollárom. Bez Sme rodina by sme možno aj lepšie fungovali

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport