eReport.sk
foto: facebook J. C.

Nabrúsená Cigániková sa chystá udať kolegu. Myslí si, že je superman. Osobne zavolám, aby dostal pokutu!

Poslankyňa Jana Bittó Cigániková je známa tým, že si servítku pred ústa rozhodne nedáva. Zaujímavé je, že svoje si povie nielen na adresu opozície, ale často kritizuje aj svojich vlastných kolegov v koalícii či dokonca v strane. Najnovšie si zobrala na mušku poslanca za SaS Mariána Viskupiča.

Viskupič sa v ostatnom čase „preslávil“ hneď niekoľkokrát. Verejne prezentoval, že nie je očkovaný proti covidu a ani sa k tomuto kroku nechystá. Pred pár dňami zase prasklo, že bol v zahraničí a pri návrate sa nezaregistroval do eHranice a ani sa neunúval byť v karanténe. Porušil tak covidové pravidlá, ktoré stanovila jeho vlastná koalícia.

Na koaličného poslanca má Viskupič svojrázne názory. Cigániková mu však nič nedaruje. – Foto: tasr

Viskupič viackrát cestoval na Moravu, kde žije jeho mama. „Priznám sa, že som to nevnímal ani ako cestu do zahraničia,“ vykrúcal sa neskôr poslanec. Jeho lapsusy však poriadne vytočili stranícku kolegyňu a šéfku zdravotníckeho výboru Janu Bittó Cigánikovú. „On je dobrý odborník na financie, ale čo sa týka postoja k očkovaniu je absolútne nezodpovedný. Ten postoj je hlúpy. On bagatelizuje tú chorobu, myslí si, že je superman, ktorý všetko prekoná. A potom ešte zo svojej pozície, keď si dovolí nedodržiavať nejaké opatrenia, tak je to od neho maximálne sebecké,“ spustila poslankyňa za SaS v rozhlasovej diskusii RTVS Sobotné dialógy.

Čítajte viac:

Bittó Cigániková zdôraznila, že SaS sa od Viskupičových rozhodnutí dištancuje. Ale ona sama sa mu snaží dohovárať. Nad jeho konaním krúti hlavou aj Zuzana Dolinková zo strany Hlas. „Človek, ktorý by mal byť autoritou, tak u neho sa to prepáči,“ povzdychla si. Lenže do toho jej skočila Cigániková. „Nič sa mu neprepáči!“ zdôraznila. „Osobne zavolám na Úrad verejného zdravotníctva nech dostane exemplárnu pokutu, aby si zapamätal. My by sme mali byť prví medzi rovnými,“ uzavrela.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nabrúsená Cigániková sa chystá udať kolegu. Myslí si, že je superman. Osobne zavolám, aby dostal pokutu!

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti