eReport.sk
Jana Bittó Cigániková, foto:tasr

Cigániková sa zdôverila, no ľudia ju schladili: Mali by ste sa presťahovať do Mexika a písať telenovely

Liberálka Jana Bittó Cigániková má za sebou tretiu dávku očkovania. Prešiel týždeň a už sa teší, že jej rozhodnutie padlo na úrodnú pôdu. Na sociálnej sieti sa zdôverila s príbehom s nakazeným manželom. Ľudí pod jej statusom to však viac rozčertilo, ako by ich to motivovalo k očkovaniu.

„Po týždni v jednej domácnosti s mojím pozitívnym manželom som – negatívna. Celú dobu vedľa neho fungujem, spím, objímam ho, rozprávam sa s ním. Ako som už stokrát povedala, vakcína nie je štupel do nosa a keď som v intenzívnom kontakte s vírusom, tak ho aj logicky vdychujem,” píše Cigániková.

Na to, prečo sa to udialo má hneď aj odpoveď. „Negatívna teda budem s najväčšou pravdepodobnosťou preto, lebo u mňa zaúradovala vakcína. Našťastie som stihla tretiu dávku ešte v sobotu, 3 dni pred tým, ako bol manžel pozitívny. A keďže booster účinkuje už po 24 hodinách, evidentne zaúčinkoval aj v mojom prípade,” teší sa liberálka.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Jana Bittó Cigániková (SaS)
  2. Milan Krajniak (Sme rodina)
  3. Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková.
  4. NAKA
  5. Zľava Alojz Baránik, Jana Bittó Cigániková a Ján Benčík.


Jej manžel ale také šťastie evidentne nemal. S treťou dávkou sa neponáhľal. „Len škoda, že manžel najprv môjmu dohováraniu odolával a miesto absolvovania tretej dávky otáľal, lebo má dôležitý zápas (a po preočkovaní nie je dobré športovať). No… už ju nestihol. Dostal koronu,” pokračuje a dodáva, že minimálne príznaky mal určite aj vďaka dvom predošlým vakcínam od AstraZeneca. „Domáci AG test dnes ukazuje, že je negatívny. Počká ale pre istotu samozrejme potrebných 10 dní. Ja už nemusím. Vďaka vakcíne som voľná… No, až na ten lockdown,” povzdychla si na záver svojho statusu.

Poslankyňa doložila dôkaz, že je negatívna – Foto: FB/jankabittociganikova

Ľudí ale svojím príspevkom poriadne rozčertila. Chrlili svoje skúsenosti, kedy neočkovaný strávil s nakazeným týždeň v spoločnej domácnosti a nič sa mu nestalo. Obviňovali ju, že za tieto príspevky dostáva zaplatené. „Janka vy by ste sa mali presťahovať do Mexika a písať telenovely. Logicky uvažujem. Ak to, že vy ste sa nenakazili znamená, že vakcína obstála, tak to, že sa manžel nakazil, teda logicky musí znamenať, že vakcína neobstála? Ale to sa do telenovely už nehodí,” zamýšľa sa Peter. 

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Cigániková sa zdôverila, no ľudia ju schladili: Mali by ste sa presťahovať do Mexika a písať telenovely

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti