eReport.sk
Prečo NAKA nevyšetruje aj Mikulca?
Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic. Zdroj: tasr

Chcú ho zlikvidovať? Lipšic informoval o výbušnine! Zverejnil aj fotku s deťmi

Chcú ho zlikvidovať? V mieste bydliska špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica nahlásili výbušninu. Bytový dom museli evakuovať. Lipšic o tom informoval na sociálnej sieti. Pyrotechnická prehliadka sa skončila s negatívnym výsledkom, uviedol hovorca bratislavskej krajskej polície Michal Szeiff.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Svedčil proti nemu Makó
  2. Quo vadis Slovensko?
  3. Slovensko treba zachrániť!
  4. Smer reaguje na NAKA

„Podobné incidenty mňa ani mojich kolegov na Úrade špeciálnej prokuratúry nijako neovplyvnia v našej práci a ani v našom cieli, aby Slovensko bolo krajinou, kde nikto nestojí nad zákonom,“ vyhlásil Lipšic. Zároveň všetkých vyzval, aby z útokov na jeho osobu vynechali jeho manželku a deti.

Lipšic hovorí o strachu a pomste

Ako komentoval špeciálny prokurátor, nenávistné prejavy zo strany niektorých obvinených, podozrivých, ich obhajcov a politikov nemajú žiadnu hranicu. „Chápem, že kombinácia strachu a pomsty odbúrava akékoľvek zábrany,“ uviedol špeciálny prokurátor.

„Tieto prejavy zjavne vyvolávajú u niektorých ľudí potrebu svoju nenávisť prejaviť aj navonok. Nahlásenie výbušniny môže byť ešte menej agresívny spôsob ventilácie nenávisti, ktorá je podnecovaná vo verejnom priestore,“ napísal v statuse.

Prečítajte si celé stanovisko Lipšica:

Zdroj: fb/daniel.lipsic

Pripomíname, že Lipšicov úrad bol opakovane generálnym prokurátorom Marošom Žilinkom usvedčený z toho, že vyšetrovacie procesy ÚŠP nie sú vedené zákonným spôsobom. Okrem toho samotný Lipšic čelí aj disciplinárnemu konaniu.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Chcú ho zlikvidovať? Lipšic informoval o výbušnine! Zverejnil aj fotku s deťmi

Odoberať
Upozorniť na
12 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti