eReport.sk
Foto: tasr

Bývalá frajerka princa Harryho šokuje: Som rada, že náš vzťah trval tak krátko!

Florence St George (36) pred rokmi tvorila pár s princom Harrym (37). Dnes je rada, že ich vzťah trval tak krátko. Nezvládala jeho náročný životný štýl!

Bývalá modelka spodnej bielizne Florence St George prekvapila fanúšikov. Prehlásila, že na vzťah s princom Harrym nemá práve najlepšie spomienky. Nedokázala totiž s týmto búrlivákom držať krok. „Klobúk dole pred ľuďmi, ktorí sa s týmto životným štýlom dokázali vyrovnať, ale ja som už vtedy vedela, že takto žiť nemôžem,“ priznala Florence.

Viac sa dozviete:

  1. Vianočná pohľadnica princa Williama s rodinou
  2. Meghan Markle

S Harrym chodila niekoľko týždňov v roku 2011. „Napriek tomu, že rozchod bol smutný, dnes to považujem za veľké šťastie, že ten vzťah trval tak krátko,“ priznala bývalá modelka. Britský princ totiž mal na jej život negatívny vplyv. „V novinách vyšiel nový článok každý deň, moji spolužiaci museli odpovedať novinárom na otázky a pred školou som mala fotografov,“ priznala.

Potom čo zažila popôrodnú depresiu sa St George začala venovať umeleckej tvorbe. Vyrába predmety z keramiky, hoci pred rokmi predvádzala spodnú bielizeň. V roku 2013 sa vydala za multimilionára Henryho Edwarda Hudgha a vychovávajú spolu dcéru Laru.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bývalá frajerka princa Harryho šokuje: Som rada, že náš vzťah trval tak krátko!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti