eReport.sk
Foto: tasr

Harry opäť komunikuje so svojim otcom. Nie je to však ideálne

Od odchodu princa Harryho z Anglicka sa výrazne naštrbili jeho vzťahy s rodinou. Prerástlo to až do momentu, keď začal o tom hovoriť aj na verejnosti. Dlhú odmlku v komunikácii mal tiež so svojím otcom. No zdá sa, že si s Charlesom k sebe opäť našli cestu.

Page Six prišlo s informáciou, že po ôsmych mesiacoch sa začali Harry a Charles opäť spolu rozprávať. Nevideli sa od pohrebu princa Philipa a odvtedy nemali ani chuť opäť sa zbližovať. Teraz však viacero zdrojov potvrdilo, že i keď nie sú ich vzťahy ideálne, aspoň sú opäť v kontakte.

Hlavným problémom bolo údajne Charlesovo sklamania z rozhodnutia svojho mladšieho syna. Odchod Harryho a Meghan z kráľovskej rodiny bral ako podraz, s ktorým sa ťažko vyrovnával. Kvôli tomu ochladla aj komunikácia medzi nimi.

Jedným z dôvodov dlhého odmlčania môžu byť správy, ktoré sa dostali na verejnosť koncom novembra. Podľa nich to bol práve Charles, ktorý polemizoval o farbe pleti, ktorú bude mať po narodení malý Archie. Údajný rozhovor, ktorý sa mal odohrať súkromne medzi ním a manželkou Camillou, jeho hovorca dementoval. Na verejnosti však dlhodobo prevládal názor, že šokujúce obvinenia o rasizme sa môžu týkať práve Charlesa a Camilly, preto mnohí napriek tomu považujú toto tvrdenie za pravdivé.

Viac sa dozviete:

  1. Burcuje proti Orbánovi!
  2. Príprava vakcíny proti ochoreniu COVID-19 od spoločnosti AstraZeneca vo vakcinačnom centre v nemeckom Ebersbergu.
  3. Princ Charles s manželkou Camillou Parker

Podľa informácií z kráľovského dvora Harry neobmedzil len kontakt so svojím otcom, ale aj so zvyškom rodiny. Zhoršili sa tiež jeho vzťahy s Williamom a Kate, ktorí mu boli dlhé roky oporou. Preto pravidelne komunikuje vraj len so samotnou Alžbetou II. a s niektorými svojimi sesternicami.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Harry opäť komunikuje so svojim otcom. Nie je to však ideálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti