eReport.sk
Hoax pravdou?
Prezidentka Zuzana Čaputová v kampani "Vakcína je sloboda." Zdroj: Slovensko proti covidu

Kongres spustil vyšetrovanie: „Vláda a Pfizer sa musia zodpovedať za poškodenie zdravia obyvateľov!“

Božie mlyny melú? Len nedávno sme vás informovali o Brook Jackson, výskumníčke, ktorá podala na Pfizer žalobu. Kým v europarlamente minulý rok prebiehalo vyšetrovanie týkajúce sa pochybných nákupov a zmlúv medzi EK, najmä jej predsedníčkou Ursulou von der Leyen a Pfizerom, americký Kongres sa konečne pozrie na bezpečnosť týchto „vakcín.“ Štúdie a fakty o ich nežiaducich účinkoch a nadúmrtnosti obyvateľstva v krajinách EÚ, Británii i v Spojených štátoch, sa už zrejme nedajú úplne ignorovať. Teda pokiaľ nie ste slovenský mainstream.

Mohlo by vás zaujímať

  1. O vakcíne plnej smrti
  2. Toxic by design?
  3. Bol to iba hoax?
  4. Prečo sú stále v obehu?
  5. Prečo sú stále v obehu?

Kongres

Výbor amerického Kongresu pre pandémiu covidu plánuje preskúmať nielen nežiaduce účinky vakcín, ale i regulačný proces ich schvaľovania. Taktiež, prečo bolo v USA očkovanie povinné pre isté povolania.

Čas na transparentnosť

Pre The Epoch Times, sa vyjadrila Mariannette Miller-Meeks, členka Snemovne reprezentantov USA za republikánsku stranu.

„Ak sa chceme z tejto pandémie poučiť a byť pripravení na ďalšie, je potrebné, zabezpečiť úplnú transparentnosť vo výskume vakcín, ich klinických skúškach a výrobe. Taktiež o ich nežiaducich účinkoch. Verejnosť má právo vedieť o nich,“ uviedla. A dodala, že FDA musí objasniť, na základe čoho postupovala, keď „vakcíny“ schvaľovala.

Nuž, o tom, či nebol čas vhodný na transparentnosť, predtým, ako sa milióny ľudí zaočkovali experimentálnou vakcínou, by sa dalo polemizovať..

Očkovanie malých detí

Rich McCormick, ďalší republikánsky člen Snemovne reprezentantov, uviedol, že ako lekár je znepokojený tým, koľko nežiaducich účinkov „vakcín,“ už bolo zaznamenaných.

Zaujíma sa najmä o to, prečo v Amerike a iných krajinách, boli do povinného očkovania zahrnuté aj malé deti. Od šiesteho mesiaca života. Keďže išlo o úplne nový typ vakcíny. Ktorá podľa neho nebola dostatočne preverená.

„Nemáme dostatok vedeckých dôkazov o prínose takejto vakcíny pre deti. Naopak, máme odôvodnené obavy, že môže dôjsť k vážnemu poškodeniu ich imunitného systému.“

Rich McCormick, člen Snemovne reprezentantov

„Ľudia, ktorí boli nútení do očkovania, i tí ktorí sa chcú očkovať dobrovoľne, si zaslúžia vedieť pravdu. O tom, čo im „vakcína“ môže spôsobiť. Už sme zistili, že veľa vecí, ktoré nám tvrdili, boli jednoducho klamstvo. Ako to, že „vakcíny“ zabránia šíreniu covidu,“ uviedla pre The Epoch Times ďalšia členka Snemovne, Nicole Malliotakis.

Zneužitie vládnej moci

Na ďalšiu vec, spojenú s očkovaním, poukázala členka Snemovne Debbie Lesko. FDA a CDC, ktoré rozhodovali o „vakcinácii“ a odporúčali ľuďom dať sa nimi zaočkovať, preukázateľne obchádzali aj vlastné nariadenia. Len, aby „vakcíny“ uviedli na trh. S ľudskými životmi..

„Dvaja najvyšší predstavitelia FDA, ktorí s tým nesúhlasili, odstúpili v roku 2021 zo svojich funkcií. Potrebujeme zistiť, kto a prečo, sa rozhodol obísť štandardné schvaľovacie procesy vakcín.“

Debbie Lesko, členka Snemovne reprezentantov

Božie mlyny melú?

Lesko tiež uviedla, že poverenia na očkovanie proti covidu, boli „jasným zneužitím vládnej autority.“

„Okrem toho, že potrebujeme vedieť, kto takto rozhodol, potrebujeme vyšetriť i ďalšiu vec. Je preukázateľné, že je významný rozdiel medzi tým, čo Pfizer tvrdil vo svojich klinických skúškach a skutočným účinkom týchto vakcín,“ povedala.

O tom, prečo tomu tak možno je, sa môžete dočítať tu. Pfizer klinické štúdie falšoval.

Zdroj: LifeSitesNews, The Epoch Times, de welt.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kongres spustil vyšetrovanie: „Vláda a Pfizer sa musia zodpovedať za poškodenie zdravia obyvateľov!“

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti