eReport.sk
E. Kaliňák a Ľ. Blaha
Ľuboš Blaha aj Erik Kaliňák už majú svoju zlú skúsenosť s opozičnými "slušnoľuďmi". Zdroj: FB / SMER-SSD

Zlú skúsenosť s opozičnými „slušnoľuďmi“ má aj Blaha, ktorý konštatuje: „Nemajú úctu k ničomu!“


Progresívci, liberáli a „demokrati“ konečne odkrývajú svoju skutočnú tvár. Začalo to ich neúspechom v parlamentných voľbách, po ktorých mnohí nadávali na Slovensko a chodili naň žalovať do Bruselu, kde si vymýšľali rozličné klamstvá, pokračuje to voľbou nového prezidenta, po ktorej neúspešný kandidát Ivan Korčok sľubuje, že to tým, ktorí ho nevolili nikdy nezabudne, a ešte kadečo iné. Kde to bude pokračovať a ako to skončí? Hrôza čo i len pomyslieť.

Nadávky pri kojencovi a malom dieťati

„Dobrotu a demokraciu“ stúpencov Progresívneho Slovenska, SaS a celej súčasnej opozície mali možnosť pocítiť už viacerí, ktorí sa otvorene hlásia k myšlienkam koalície. Naposledy si vypočuli spŕšku vulgárnych nadávok a urážok podpredseda Smeru-SSD a poslanec Národnej rady SR Erik Kalňák spolu s manželkou. Pri tom všetkom nebolo ďaleko ani od fyzického útoku.

Nad tým, ako sa správa súčasná opozícia sa v statuse zamyslel Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda Smeru-SSD, ktorý si v nedávnej minulosti vypočul a prečítal na svoju tiež poriadne množstvo invektív. „Kam až chcú zájsť s touto nenávisťou?“ pýta sa hneď v úvode Blaha.

Agresivita slušnoľudí sa po prehre v prezidentských voľbách podľa neho vystupňovala do extrémnej podoby. „Už nás neváhajú napádať ani s našimi rodinami,“ prízvukuje znechutene a pripomína, že Erik Kaliňák zverejnil video, ako mu vulgárne nadáva mladý volič Ivana Korčoka. Vyhrážal sa násilím a šíril tú najtupšiu nenávisť.

Blaha vzápätí priznáva, že aj on narazil na podobného primitíva v obchode. „V kočíku mi spalo bábo, vedľa mňa stálo druhé malé dieťa. A slušnočlovek došiel ku mne a začal mi nadávať. Podišiel som k nemu a naložil mu, čo sa doňho zmestilo,“ priznal Blaha, podľa ktorého iba najväčší primitív na svete môže napadnúť otca rodiny v prítomnosti jeho detí, vrátane bábätka.

Kam až zájdu so svojou nenávisťou?

„Ten krikľúň dostal, čo si zaslúžil. Myslel som, že sa tam rozplače. Keď ide o ochranu mojej rodiny, nepoznám zľutovanie. Odkázal som mu, nech si založí rodinu, a potom možno pochopí, ako hlúpo sa správa. Samozrejme – trošku šťavnatejšie,“ prezrádza Blaha a rázne dodáva, že na neho si žiadna zakomplexovaná slniečkarska trúba nebude otvárať ústa pred mojimi deťmi. „Na to zabudnite, Progresívci. Nemajú úctu k rodine, nemajú úctu k deťom, nemajú úctu k ničomu. Toto ich učí ten ich progresivizmus – nenávidieť každého, kto má iný názor, otravovať, urážať, útočiť na rodiny,“ nedáva si Blaha servítku pred ústa a jedným dychom odkazuje: „Ja sa s primitívmi maznať nebudem!“

Nemajú úctu k rodine, k deťom, nemajú úctu k ničomu. Toto ich učí ten ich progresivizmus – nenávidieť každého, kto má iný názor, otravovať, urážať, útočiť na rodiny.

Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda strany Smer-SSD

„V jednom má Erik pravdu – títo hejteri sú vlastne len obete. Vymyli im mozgy liberálne médiá, ktoré ich dopujú nenávisťou a hecujú proti Smeru. Najnovšie už vytiahli aj národnostnú kartu a Schutz v SME nadáva na Maďarov. Na Slovensku, vraj „prišli o rozum“. Kam až zájde ich nenávisť?“ pýta sa Blaha, podľa ktorého sa komentátori N-ka a Smečka sa pretekajú, kto viac vyuráža voličov Smeru-SSD a celej koalície. „Až tak hlboko klesli. Na nerozoznanie od hnedokošeliarov,“ poznamenáva ďalej Blaha.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD)
  2. Michal Šimečka

„Na internete sa už zase slniečkari vyhrážajú, že sa zbalia a odídu zo Slovenska. Akosi zabudli, že už raz odišli po parlamentných voľbách a už tu vlastne nie sú. Ak si myslíte, drahí, že len kvôli vašej frustrácii budeme znášať vaše útoky, tak ste na veľkom omyle – ak sa priblížite k našim rodinám, budete ľutovať,“ odkazuje Ľuboš Blaha, ktorý na samý záver vyzýva korčokovských propagandistov z liberálnych plátkov: „Prestaňte s tou extrémnou nenávisťou, kým je čas. Lebo to nedopadne dobre.“

Zdroj: Telegram / Ľuboš Blaha

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zlú skúsenosť s opozičnými „slušnoľuďmi“ má aj Blaha, ktorý konštatuje: „Nemajú úctu k ničomu!“

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: