tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Monika Beňová, foto: instagram MB

Beňová chce informovať v Bruseli o pomeroch na Slovensku a má podozrenie: Mikulec to nevymyslel!

Štvrtkové predvedenie opozičného lídra Roberta Fica na policajnú stanicu vyvolalo búrlivé reakcie. Najnovšie sa ozvala aj europoslankyňa a členka strany Smer Monika Beňová. Politička tvrdí, že išlo o demonštráciu sily.

„Zadržať predsedu opozičnej strany ani nemohol vymyslieť Roman Mikulec, to bol určite “mám nápad” I. Matoviča,“ ironicky poznamenala Beňová na sociálnej sieti. Predvedenie Roberta Fica však považuje za vážnu vec.

Zdroj: fb/monikabenovaep

Smer SD oznámil, že ľudia, ktorým sa nepáči konanie súčasnej vlády, možu sediac v autách prejsť o 19,00 krátku trasu Bratislavou a svoj nesúhlas s vládou vyjadriť trúbením na klaksónoch aut v ktorých sedia. Nikoho by tým “neohrozili”. Vedia to aj tí, ktorí sa zo zadržania R. Fica vytešili v komentárikoch. Demonštrácia sily je v tejto situácii absolútne neprimeraná a absurdná,“ myslí si europoslankyňa a už sa chystá aj konať v rámci svojich možností.

Čítajte viac:

  1. Na kombosnímke správy o Ficovi v zahraničných médiách.
  2. Minister vnútra Roman Mikulec (OĽANO).
  3. Ivan Ševčík
  4. Robert Fico opúšťa policajnú stanicu po predvedení

Musím opäť o situácii v našej krajine informovať predsedu europarlamentu a výbor LIBE. Lebo toto je elementárne porušenie pravidiel právneho štátu,“ dodala. Nesúhlasí ani s názormi niektorých ľudí, ktorí tvrdia, že išlo o zinscenované a dopredu dohodnuté divadlo. „Hej, cinkol o 17,45 Mikulcovi aby cinkol prezidentovi PZ a aby ho o 18,00 v priamom prenose zadržali. Kam toto všetko speje?!“ hromžila Beňová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Beňová chce informovať v Bruseli o pomeroch na Slovensku a má podozrenie: Mikulec to nevymyslel!

4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku