tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Zuzana Čaputová počas summitu lídrov členských krajín NATO v anglickom Watforde 4. decembra 2019.
Foito: tasr/ap

Belousovová zúri a pýta sa Čaputovej: Vy chcete tretiu svetovú vojnu, pani prezidentka?!

Politička a komentátorka verejného diania Anna Belousovová (Národ a spravodlivosť) tvrdí, že prijatie Ukrajiny do NATO by viedlo k tretej svetovej vojne, čo je v príkrom rozpore s požiadavkami slovenských občanov na politikov. Tí podľa nej nemajú mandát na to, aby svojimi rozhodnutiami rozpútali svetový konflikt. Pristavuje sa taktiež pri slovách slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej o potrebe brániť Ukrajinu. Prezidentka je vraj presvedčená, že Ukrajina by mala byť do NATO nakoniec reálne prijatá.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Zľava minister vnútra SR Roman Mikulec (OĽaNO) a Milan Lučanský počas zasadnutia Ústredného krízového štábu v súvislosti s vývojom situácie ohľadom nového koronavírusu 14. júla 2020 v Bratislave.
  2. Minister vnútra SR Roman Mikulec (OĽaNO).
  3. Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Rastislav Káčer.
  4. Na kombosnímke zľava Peter Pellegrini (Hlas-SD) a Robert Fico (Smer-SD).
  5. Prezidentka Zuzana Čaputová menuje troch nových veľvyslancov SR.
  6. Jaroslav Naď s novým ambasádorom USA Gautamom Ranuom.
  7. Miliardár Elon Musk.
  8. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.
  9. Vlajka NATO - ilustračné foto
  10. Bezpečnostný analytik a generál v zálohe Andor Šándor

„Čaputová chce vidieť Ukrajinu – štát vo vojnovom konflikte – čím skôr v NATO. Vy chcete tretiu svetovú vojnu, pani prezidentka?!,“ napísala na sociálnej sieti Belousovová.

Je Zelenskyj napojený na Bidenov vládny kabinet?

Samostatnú časť svojho stanoviska pri tom bývalá národniarka venovala ukrajinskému prezidentovi Volodymyrovi Zelenskému. Ten vraj vyslovil už viacero požiadaviek, ktoré Európa podľa nej pod tlakom USA splnila. Tentokrát sa jej však nezdá ešte niečo – súvis Zelenského prejavov s prejavmi amerického prezidenta Joea Bidena.

FOTO Pozrite si plné znenie statusov Anny Belousovovej k horúcej téme

GALÉRIA – Foto: fb/belousovova

„Včera v ten istý deň, keď Zelenský požiadal o urýchlené prijatie Ukrajiny do NATO, prezident USA Biden odkázal Putinovi, že NATO bude brániť svoje územia. Doslova sa vyjadril, že NATO bude brániť každý centimeter svojho územia. Nebuďme naivní. Zelenský je priamo riadený USA. Preto všetko, čo doteraz urobil, či povedal, bolo po konzultácii a so súhlasom, alebo na pokyn USA,“ napísala ešte v nedeľu bývalá podpredsedníčka parlamentu.

Reálny vstup Ukrajiny do NATO by pri tom mohol mať podľa nej veľmi vážne dôsledky. Pravidlá NATO dokonca zakazujú, aby bol prijatý člen, ktorý je vo vojne. „Hlasovanie o vstupe Ukrajiny do NATO bude hlasovanie o začiatku tretej svetovej vojny. To by si mali uvedomiť nielen všetci poslanci, ale aj ich voliči. Nikto im pri voľbách takýto mandát nedal! Ukrajina o členstvo požiadala, hlasovanie o tom teda určite bude aj v NR SR,“ dodala.

Portál eReport sa nemusí stotožňovať so všetkými zverejnenými názormi, našou úlohou je predovšetkým o názoroch informovať.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovová zúri a pýta sa Čaputovej: Vy chcete tretiu svetovú vojnu, pani prezidentka?!

Odoberať
Upozorniť na
25 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku