tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Anna Belousovová ako prvá podpredsedníčka SNS na fotografii z marca 2010.
Anna Belousovová ako prvá podpredsedníčka SNS na fotografii z marca 2010. Foto: tasr

Belousovová ponúkla recept na zimu: Nemecko chystá „výhrevné“ haly, zahriať sa však dá aj inak!

Aktuálne protiruské sankcie neveštia nič dobré, pre nedostatok plynu z Moskvy je Európa v pohotovosti. Predovšetkým Berlín si už týždne láme hlavu nad tým, ako zabrániť v tejto súvislosti pohrome. Nemecká energetická spoločnosť Uniper, ktorá v dôsledku vysokých cien plynu zápasí s finančnými problémami, požiadala v piatok nemeckú vládu o pomoc. 

Uniper je tak prvou veľkou firemnou obeťou protiruských sankcií, aj keď Západ to vysvetľuje inak: tvrdí, že energofirma doplatila na ekonomickú vojnu, ktorú Moskva vedie voči Európe ako odvetu za hospodárske sankcie uvalené na Rusko za inváziu na Ukrajinu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Anna Belousovová
  2. Anna Belousovová
  3. slovenská ekonomika recesia rast bankovka kríza peňaženka
  4. plyn, kohútik, koleso, zváranie

Bývalá vládna politička, podpredsedníčka parlamentu a exlíderka SNS Anna Belousovová (Národ a Spravodlivosť), ktorá dlhodobo kritizuje aj sankčnú politiku EÚ voči Kremľu, však prišla s receptom, ktorý by podľa nej mohol občanom na Slovensku pomôcť prežiť nadchádzajúcu zimu v teple. Samozrejme, jej rada je skôr ironickou poznámkou so sarkastickým aj politickým rozmerom. Napriek tomu ale minimálne podľa mnohých jej fanúšikov, zrejme má niečo do seba.

„Nemecko pripravuje na zimu „výhrevné“ haly, kde sa budú môcť ľudia v zime zahriať, keď nebude čím kúriť,“ upozornila Belousovová na údajné plány Berlína a dodala: „Zahriať sa však dá aj rýchlym pohybom. Pri vyháňaní neschopných politikov…“

Zdroj: fb/belousovova

 


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovová ponúkla recept na zimu: Nemecko chystá „výhrevné“ haly, zahriať sa však dá aj inak!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku