eReport.sk
Anna Belousovová Foto: tasr

Belousovová ostro kritizuje Čaputovú: Hanba a svedomie jej nič nehovoria!

Známa komentátorka politického diania na Slovensku a predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť Anna Belousovová ostro kritizuje prezidentku Zuzanu Čaputovú, ktorej podľa jej slov chýba elementárna slušnosť a slová hanba a svedomie jej nič nehovoria.

Dôvodom adresovania kritiky prezidentke zo strany bývalej podpredsedníčky Národnej rady má byť ten, že počas osláv sviatku Dňa víťazstva nad fašizmom udelila hlava štátu najvyššie štátne vyznamenanie Rád Ľudovíta Štúra trom údajným kolaborantom s nacistami. „Čaputová na Deň víťazstva nad fašizmom udelila najvyššie štátne vyznamenanie trom kolaborantom s nacistami,“ uvádza Belousovová na sociálnej sieti.

Belousovová: Čaputovej slová hanba a svedomie nič nehovoria

Kritike sa prezidentka nevyhla ani po včerajšej návštevy Prahy. Tam sa hlava štátu stretla s českým prezidentom Milošom Zemanom. Český premiér Petr Fiala a prezidentka SR Zuzana Čaputová si v piatok pripomenuli 80. výročie útoku na zastupujúceho protektora Reinharda Heydricha z obdobia druhej svetovej vojny.

Foto: fb/annabelousovova

To sa však Belousovovej nepozdáva: „Dnes v Prahe spomínala na 80. výročie útoku na Reinharda Heydricha. Hanba a svedomie jej nič nehovoria?,“ dodáva Belousovová vo svojom statuse na sociálnej sieti.

Bude vás zaujímať:

  1. Zuzana Čaputová na snímke z videa, ktoré nahovorila v ruštine.
  2. Anna Belousovová

ReinhardHeydrich bol nemecký politik, člen nacistickej strany NSDAP, po Heinrichovi Himmlerovi druhý najvyšší predstaviteľ nacistických ozbrojených zložiek Waffen-SS.

Redakcia eReport sa nemusí stotožňovať s názormi politikov a osôb, ktoré uverejňuje.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovová ostro kritizuje Čaputovú: Hanba a svedomie jej nič nehovoria!

Odoberať
Upozorniť na
14 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti