eReport.sk
Vyštudovaná bábkoherečka objasňuje právo
Na kombosnímke zľava Veronika Remišová a jej bakalárska práca. Zdroj: tasr/ fbsamuelmigaľ

Remišová: Verejnosť nesmie zabudnúť, že som jediná bola proti Žilinkovi. Tento „zloduch“ ničí právo!

Bábkoherečka sa opäť mieša do práva. Neúspešná ex ministerka a neúspešná predsedníčka strany Za ľudí, ktorá stranu Andreja Kisku doviedla nie len do stavu „bez ľudí,“ ale i k stavu, že podľa kolegov z Topiek, má strana na transparentnom volebnom účte 200 eur, robí teda aspoň to, „čo vie.“ Rovnako ako Hegerova „erudovaná právnička Nvotová“ kope do generálneho prokurátora SR a zdá sa, že stále si nedala ani tu námahu, aby si prečítala aspoň zákonné znenie §363 Tr. poriadku. Alebo ak ho čítala, nepomohlo. A možno má tablet v záložni..

Mohlo by vás zaujímať

  1. Čaputovej priorita Ukrajina?
  2. Odkiaľ na to vzala?

Bábkoherečka sa opäť mieša do práva

A najsmiešnejšie a najsmutnejšie na tom je, že táto pani poslankyňa, politička, píše o tom, že je to Maroš Žilinka, kto spolitizoval právo.

Či pani Remišová pozabudla na to, že svoju kariéru po voľbách začínala svojim pexesom, ktoré malo našim nezávislým OČTK slúžiť na to, aby vedeli, koho zatknúť, alebo je to podľa nej v poriadku. Ak práve ona ako takáto politička narieka, že „ktosi nám tu spolitizoval právo.“

„Za žiadneho generálneho prokurátora nebolo používanie paragrafu 363 tak spolitizované, ako práve za Maroša Žilinku. Opäť sa potvrdzuje, že naše rozhodnutie v strane ZA ĽUDÍ nevoliť Maroša Žilinku za generálneho prokurátora bolo správne, pretože to, čo predvádza generálny prokurátor nie je normálny výkon funkcie, ale megastroj na udeľovanie §363, prevažne pre ľudí z okolia Smeru,“ napísala.

A nemôže za to náhodou niekto iný?

Pani Remišová, keby neštudovala bábkoherecctvo, ale právo, by možno vedela chápať právne a zákonné rozhodnutia. A keby ich aj čítala s porozumením textu, prišla by na to, že áno, §363 sa používa v kauzách Smeru.

Lenže za to rozhodne nemôže Generálny prokurátor SR. Lebo on zo ZÁKONA konať musí. A je to zákon, kto mu prikazuje použiť §363 a nie „Fico a mafia.“

A používa ho vtedy, keď vyšetrovatelia NAKA, najmä „naši chlapci,“ či nová hviezda nášho „právneho štátu,“ a prokurátori ÚŠP, porušia v prípravnom konaní trestného procesu zákon.

Ako napríklad právo na obhajobu. Takže nie je pravda, že „“zloduch“ Žilinka daroval Kaliňákovi darček.“ V skutočnosti mu ho dala pani vyšetrovateľka a prokurátor ÚŠP, ktorí porušili jeho práva.

A prečo sa to deje len v kauzách Smeru pani Remišová? A pri ľuďoch z vášho pexesa? Žeby „očista“ znamenala, že vďaka krvavým očiam sa nie všetko robí zákonne, lebo „účel predsa svätí prostriedok?“ Ja viem, priveľa uvažovania..

Záverom

Už len podotknem, že pani Remišová tri roky prehliada aj fakt, že vo vláde Igora Matoviča, v ktorej sedela, mali v NR SR úustavnú väčšinu.

Znenie §363, alebo jeho zrušenie mohli teda poslanci vtedajších vládnych strán zrušiť za deň. Bez jediného opozičného hlasu. Aj to je chyba Generálneho prokurátora pani remišová?

Národ snáď teda nezabudne na to, ako ste bojovali proti Žilinkovi. A snáď si tiež bude pamätať, že vďaka vám sa špeciálnym prokurátorom stal právoplatne odsúdený človek. Za trestný čin zabitia.

Vtedy ešte stále vo výkone trestu!!! Aj to, ako ste kvôli nemu zmenili zákon, lebo dovtedy tu platilo, že prokurátorom nesmie byť politik, ani advokát, aby sa justícia nespolitizovala.

Zdroj: FB V. Remišová, Topky


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Remišová: Verejnosť nesmie zabudnúť, že som jediná bola proti Žilinkovi. Tento „zloduch“ ničí právo!

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie