eReport.sk
Anthony Hopkins, foto: tasr

Anthony Hopkins oslavuje 45 rokov bez chľastu: Toto je dôvod, prečo s ním začal!

Legendárny herec Anthony Hopkins (83) nedávno oslávil veľké výročie. Nepije už dlhých 45 rokov. Prezradil aj to, čo ho k pitiu alkoholu dohnalo.

Než v roku 1968 prerazil s filmom Lev v zime, bol už Anthony Hopkins známy v divadle. Prekvapivo sa mu však zdalo, že do hereckej brandže priveľmi nezapadá. „Chľast je super, keď potrebujete únik. Vďaka tomu po ňom neustále siahame. V mojom prípade to bolo kvôli vnútorným konfliktom. Necítil som sa dobre vo vlastnej koži, cítil som vinu a hanbu a nepripadal som si byť hodný šťastia, ktoré ma postretlo,“ povedal herec v rozhovore pre Sunday Times.

Oscarový herec pripustil, že je pre neho „smrteľné“ byť v blízkosti opilcov a na svoje prepité roky nespomína veľmi rád, pretože ublížil veľa ľuďom. Keď v 70. rokoch pôsobil na Broadwayi, tak sa podľa vlastných slov doslova upíjal k smrti a pracovať s ním bolo vraj peklo. Od roku 1975 ale nevypil ani kvapku alkoholu. „Keď som požiadal o pomoc, uvedomil som si, že v tom nie som sám. Pochopil som, že sú tu tisíce ľudí s mojím problémom. S pitím som však napokon skončil,“ doplnil.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika