eReport.sk
Felix Slováček, foto: profimedia

Smutný Felix Slováček: Nikto už nechce jeho hity!

Felix Slováček (78) nakrúca po 10 rokoch sólový album. Jeho materská firma Supraphon, ktorá predtým vydala jeho hity ho však zastupovať nechce!

„Je to smutné, ale je to tak. Supraphon už nemá so mnou záujem robiť. Vraj už ľudia nestoja o nejaké inštrumentálky, o moje nádherné sóla a nádherné melódie,“ posťažoval sa Felix Slováček, ktorý si kvôli albumu musel nájsť sponzora.

Viac sa dozviete:

  1. Dáda Patrasová

Jeho cieľom je dostať album medzi ľudí na pulty v obchodoch. „Buď mi ho vydá nejaká hudobná značka ako je Supraphon, alebo si ho vydám sám. Rozhodne hrajem pre ľudí a nemyslím si, že by nechceli poslúchať moje inštrumentálky. Som vlastne dosť urazený,“ komentuje situáciu Felix, ktorému na albume s pracovným názvom Nádherná láska dosť záleží.

Dádu na hus nevzal

„Radšej nechodím domov do vily, kde by ma mohla Dáda eventuálne úplne rozladiť,“ hovorí o manželke. A nevidí sa radšej ani s expartnerkou Lucii Gelemovou. „Pán Sapík ma pozval na martinskú hus a keď som zistil, že žiadne z mojich detí nemá čas, tak som zavolal radšej kamarátke Pet. S tou sa príjemne rozpráva a nehroz, že ma rozčúli alebo urobí hanbu,“ prezradil Slováček.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Smutný Felix Slováček: Nikto už nechce jeho hity!

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti