eReport.sk
Kráľovná Alžbeta II. ,foto: profimedia

Aké budú prvé Vianoce Alžbety II. bez jej manžela?

Vianoce budú pre anglickú kráľovnú smutnejšie ako v minulosti. Tentoraz si k sviatočnému stolu sadne po prvýkrát bez svojho manžela. Princ Philip bol jej celoživotnou oporou a láskou a istotne jej bude chýbať. Preto sa ju rozhodli podporiť všetci blízki.

Minulý rok nemala Alžbeta II. sviatky podľa svojich predstáv, pretože ich nemohla tráviť so svojou rodinou. Kvôli pandemickým opatreniam im odborníci odporučili, aby ich všetci strávili oddelene. Kráľovná si ich tak užila len v spoločnosti svojho manžela Philipa. Tentoraz sa preto pre ňu budú tieto dni niesť v nostalgickej atmosfére.

Blízkym anglickej kráľovnej veľmi záleží na tom, aby jej tento rok všetko vynahradili a podporili ju v ťažkých časoch. Podľa najnovších informácií preto monarchia plánuje osláviť sviatky rovnako, ako v minulosti. Z Alžbety II. sa v tento deň opäť stane len mama a babička, ktorá sa teší z prítomnosti svojej rodiny.

Kráľovná ich chce najprv pozvať na predvianočný obed, ktorý už tradične podáva vo Windsorskom paláci. Potom sa presunie do Sandringhamu, jej obľúbeného vianočného sídla. Tam už prídu len tí najbližší a medzi pozvanými teda nebude chýbať ani princ Charles a William so svojou rodinou.

Viac sa dozviete:

Keďže sú už tento rok pandemické opatrenia miernejšie, verejnosť očakáva najmä reakciu princa Harryho a Meghan Markle. Všetci sú zvedaví, či sa odhodlajú pridať k svojej rodine a aspoň v tejto sviatočný čas zabudnú na všetky spory.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Aké budú prvé Vianoce Alžbety II. bez jej manžela?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti