eReport.sk
Adela Vinczeová
Adela Vinczeová, foto: instagram

Adela Vincezová je takmer dokonalá: Toto boli jej prehrešky!

Moderátorka Adela Vinczeová (41) je prototypom ženy, ktorá dbá o svoje zdravie. V minulosti však mala viaceré prehrešky.

Adela Vinczeová je k svojmu zdraviu zodpovedná. Pri svojej náročnej profesii sa o neho stará roky. Preferuje zdravú stravu a pravidelný pohyb. „Jem trikrát za deň. Preferujem domáce jedlá a kvalitné suroviny. Nekupujem si na pumpách napolitánky či bagety. Musí byť naozaj veľmi zlá situácia, aby som to spravila. Stane sa to maximálne dvakrát za rok. Vyhýbam sa pečivu a ťažkým veciam. No a základom je u mňa jesť dobre predovšetkým doma. Večer si uvarím tú svoju pšenovú kašu s nejakým ovocím. Dávam si aj kefír z ovčieho mlieka. Chlebík kupujem od známych, dobrý a kváskový,“ prezradila pred pár rokmi Adela pre portál preventívne.sk.

V zdravom stravovaní sa doslova našla. „Vajcia kupujeme takisto domáce, maslo kvalitné. U mňa neexistuje, že ostanem doma, keď mám horúčku. Musím sa teda udržovať v kondícií. Nemôžem ísť v piatok večer piť, potom spať dve hodiny a ísť na druhý deň nakrúcať reláciu. Preto si dávam napríklad rybí olej. Vitamín D je u nás veľmi podceňovaný, pritom drží človeka pri nejakej základnej imunite. Možno aj preto nebývam často chorá,“ priznala pre portál ktorý sa zaoberá zdravím.

Viac sa dozviete:

  1. Adela Vinczeová

Cvičenie jej pomáha nielen k dokonalej štíhlosti, ale aj ku zdraviu. „Cvičím s trénerom už približne pätnásť rokov. Vychádza to približne tak dvakrát do týždňa. Niekedy aj trikrát a niekedy len raz. Mám výborných trénerov, ktorí sa starajú aj o svetových športovcov. Pre mňa je to dobré nielen zo zdravotného hľadiska, navyše si s nimi totiž aj rozumiem. S Viktorom sme si teraz dali záväzok, aby sme oveľa viac chodili. Povedali sme si, že sa málo hýbeme na vzduchu, špeciálne v zime je človek stále niekde pozatváraný. Minulý týždeň som prešla šesťdesiat kilometrov. Denne prejsť desať kilometrov je fajn. Kombinujem to aj cestou s MHD a chodím čo najčastejšie pešo. Čiže už viac uvažujeme aj týmto smerom,“ priznala pred tromi rokmi.

Aj Adela mala neduhy

Adela žije už roky zdravo, no pred pár rokmi tiež občas podľahla dobrej spoločnosti. „Alkohol ale nepijem veľmi často. Zistila som, že víno mi nerobí dobre. Raz za čas si dám radšej kvalitné „tvrdé“, napríklad dobrú hruškovicu. Alkohol mi však rýchlo stúpa do hlavy. Mala som ešte rok dozadu žúrové cigaretky, ale to už tiež vôbec neprichádza do úvahy,,“ priznala pred tromi rokmi.

„U mňa je však najväčším problémom to, že nejdem skoro spať. Nikdy sa mi to nepodarí do polnoci. Niekedy aj neskoro jem, lebo si rada doprajem. V poslednej dobe mám veľkú chuť na sladké. Okrem toho som sa nejako rozkávičkovala, lebo káva mi evokuje pohodu. Čím viac stresu mám, tým viac káv vypijem. Káva je totiž u mňa spojená s relaxom,“ zdôverila sa v minulosti Adela pričom priznala, že s manželom Viktorom si počas korony dopriali aj pivko.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Adela Vincezová je takmer dokonalá: Toto boli jej prehrešky!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport