eReport.sk
Adela Vinczeová
Adela Vinczeová, foto: instagram

Adela Vinczeová: Priznala, koľko jej trvá spracovať nevraživé komentáre!

Hejty sú dnes na sociálnych sieťach bežná záležitosť. Osobnosti tvrdia, že aj oni sú len ľudia a častokrát sa ich to dotkne. Adela to vie ale expresne spracovať.

Zrejme za tú dobu, čo je na výslní, sa dokázala adaptovať a z neprajníkov si už ťažkú hlavu nerobí. V prvom momente, keď si o sebe niečo nepekné prečíta, ostane aj ona rozladená: „Dnes som si po dlhom čase dobrovoľne prečítala nejaký hejt na moju osobu. A tak mi to dobre padlo. Nie hneď samozrejme. Prijímací proces mi trvá asi tak 7 minút, kým si uvedomím, ako som za takéto pozdravy pre moju dušu vďačná,” vyznala sa. Dokonca si začína neprajné komentáre vážiť, netreba túžiť stále len po pochvale.

Stačí to dobre načasovať

Moderátorka vysvetlila prečo má na vec takýto pohľad: „Občas máme totiž tendenciu si zvykať na chválu, na “odobrenie” našej existencie vonkajškom. Tento zvyk nás veľmi zväzuje a niekedy stresuje. Pochválili ma, uf, ale bude to ok aj nabudúce? Bude sa mi dariť zas? Uspejem? Dobre načasovaný hejt je ako dar. Po chvíli si uvedomíte, že lepšie ako pochvala, je byť nezávislý od toho, aký gombík stlačia ostatní. Či stlačia ten “pochvalný”, alebo “hejterský”. Lebo keď sa prepínate podľa gombíkov iných, nie ste slobodní. Skáčete ako opička. Z eufórie do “depky”. A tak sa mi po tých pár minútach veľmi uľavilo, lebo som si dovolila, aby mi to bolo jedno. Je to v hĺbke naozaj lepší pocit, než spomínaná pochvala.”


Čo ľudí k tomu vedie, nerieši: „Často sa ľudia zamýšľajú nad hejtermi. Prečo to robia? Čo ich k tomu vedie? Mne je to jedno. Keď sa ma týkajú, viem, že mi prišli pripomenúť moju slobodu. Lebo to, čo mi niekto pošle, nie je moja vec. Ale čo s tým spravím ja, áno,” dodala.

Foto: profimedia, instagramZdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport