eReport.sk
Viktor Vincze a Adela Vinczeová, foto: instagram

Adela Vinczeová o očkovaní a združovaní stáda: Je alebo nie je ovca?

Názory na očkovanie proti covidu-19 rozdeľujú aj niektoré celebrity. Adela Vinczeová v tom má od začiatku jasno a postavila sa, ako sa vraví, na stranu vedy. Ako sa však stavia k situácii, keď ju niektorí ľudia kvôli tomu prirovnávajú k ovci?

Moderátorka spolu s manželom Viktorom Vinczem ihneď využili aj možnosť na prvé očkovanie. V tom čase sa nachádzali na dovolenke na Liptove, kde dostali voľný termín do Prešova. Ani na chvíľku neváhali a ochotne vycestovali do tohto vzdialenejšieho mesta.

Odvtedy niekoľkokrát zdôraznila, že považuje očkovanie za dôležitú ochranu a jednu z hlavných možností ako sa dostať z pandémie. Z toho dôvodu sa Adela stala terčom antivaxerov, ktorí ju kvôli jej názorom kritizujú.

Všetci sme v jednom košiari

V rozhovore pre Denník N jasne povedala, čo si o podobných útokoch myslí a ako by na ne reagovala. „Ak mi dnes niekto povie, že som sa dala zaočkovať ako ovca, odpovedám mu, že v tomto by sme mali byť ovce a že som tou ovcou rada. Je potrebné tvoriť jednotné stádo, lebo na tom funguje princíp kolektívnej imunity. A hoci by som si nedovolila nazvať ovcou niekoho iného, tu so zveličením dodám, že aj tí, čo sú proti očkovaniu, môžu byť považovaní za ovce, akurát za také, čo stádo zdržujú. Všetci žijeme v jednom košiari,“ odpovedala na otázku o tom, či sa vždy snaží zmierovať napätie medzi dvoma tábormi.

Viac sa dozviete:

  1. Adela Vinczeová
  2. Adela Vinczeová
  3. Adela Vinczeová
  4. Adela Vinczeová

Vinczeová s rodinou prekonali koronavírus na konci roka 2020. Chorobu najhoršie znášal jej otec Jozef Banáš, ktorý skončil v nemocnici. Adela spolu s Viktorom vtedy veľmi otvorene hovorili o tom, ako sa popasovali s vírusom a využili to zároveň aj na osvetu za lepšiu prevenciu.

FOTO Adela a Viktor Vinczeovci otvorene hovorili o očkovaní i prekonaní covidu-19

GALÉRIA – Foto: Instagram/Viktor Vincze


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Adela Vinczeová o očkovaní a združovaní stáda: Je alebo nie je ovca?

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti