tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Zuzana Belohorcová, foto: TV Markíza

Zuzana Belohorcová si žije svoj americký sen: Jej muž sa vraj dokáže obracať!

Luxusný život pri mori mnohí Zuzane Belohorcovej (45) závidia. Aké miesto má v jej života je muž Vlasta?

Drahé reštaurácie a život nonstop v bikinách. Zuzana Belohorcová s rodinou si užívala more a slnko v Miami. Potom sa presťahovala do Marbelly, kde sa jej však kvôli počasiu veľmi nepáčilo. Bikini život si teraz naďalej užíva na Tenerife. Zdravo žije, cestuje, športuje a jej deti majú množstvo koníčkov. Nejeden Slovák by si chcel žiť takýto sen.

Viac sa dozviete:

  1. Zuzana Belohorcová
  2. Zuzana Belohorcová, Andra Verešová, Jana Pištejová

Belohorcvá za luxus, ktorý má vďačí aj manželovi. Vlasta Hájek je dlhoročný podnikateľ. Pracovné aktivity má ešte stále aj v USA. „Dom ktorý v Amerike máme je na predaj. Dávame však tomu čas. Okrem toho sa manžel venuje aj online biznisu. V Amerike sa venoval aj startmarketu. Má viacero pracovných aktivít. Som rada, že mu to vychádza,“ povedala nám pred časom hrdá manželka. „On je taký tvor, že sa nikde nestratí. Keby ste ho vysadili aj na Aljaške, aj tam by spravil biznis.”

Svojho muža v biznise podporovala, jej samej však žiadna práca nesmrdí. „Našu rezidenciu v USA som upratovala sama a nemala som žiadne upratovačky. Manželovi som robila celé roky v Amerike účtovníctvo,“ hovorila hviezda šou Tvoja tvár znie povedome.

Bez vášne?

Zuzana žije s manželom Vlastom už vyše trinásť rokov. Ich vzťah pôsobí na prvý pohľad idylicky. Zuzana ho však po rokoch vníma naozaj reálne a triezvo. „Myslím si, že tá povestná iskra, to prvotné zamilovanie časom opadne. Pre mňa je dôležité, aby si ako partneri jeden druhého vážili a aby sme si mali, čo povedať. Sme naozaj zohratá dvojka, ktorá vždy všetko robí spoločne pre naše deti a našu rodinu. Som hrdá na svojho manžela, že je taký, aký je. Nie je to človek, ktorý sa na niečo hrá, ktorému je práca cudzia. Vždy sa vedel chopiť práce a vždy presne vedel, čo chce a čo robí. Všetko, čo v živote robil, robil pre nás a pre rodinu. To je na tom to najdôležitejšie,“ hovorí aj po rokoch úprimne.

Fungujú ako rodina, ako rodičia, ale aj ako partneri a milenci. „Podobne ako všetci, aj my sme zažili dobré, ale aj horšie obdobia, no vždy sme pri sebe stáli a navzájom sme sa podporovali. Vždy sme ťahali za jeden povraz,“ tvrdila blondínka.

Priznáva, že jej muža buď ľudia zbožňujú, alebo ho nemajú radi. „U môjho manžela je všetko buď čierne alebo biele. Je veľmi otvorený a veci povie tak ako sú. Tú jeho úprimnosť nevie veľa ľudí prekusnúť. Ja si na ňom vážim to, že je to dobrý otec, partner a manžel. Všetko robí pre svoju rodinu a je v tom úžasný,“ povedala nám pred pár mesiacmi.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zuzana Belohorcová si žije svoj americký sen: Jej muž sa vraj dokáže obracať!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku