tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Zuzana Belohorcová, foto: TV Markíza

Kedysi striedala milencov, dnes žije len pre rodinu: Belohorcová sa zmenila!

Kedysi rozhodne nebola svätá! Dnes žije Zuzana Belohorcová (45) len pre rodinu, deti a svojho manžela. Bývalá učiteľka sexu sa neuveriteľne zmenila!

Zuzana Belohorcová nemala o priazeň mužov nikdy núdzu. V minulosti randila nielen so vtedy ženatým hercom Jozefom Vajdom. Ten o nej po rokoch povedal, že jej chodil ukazovať počasie do teplých krajín. Zuzana mala slabosť aj pre mužov z podsvetia. Jedným z nich bol vraj aj Jozef Sloboda. Pred rokmi sa hovorilo, že mala blízko aj k Borisovi Kollárovi. Zuzana si pred rokmi užívala život plnými dúškami a muži všetkých vekových a majetkových kategórií ju obletovali.

Viac sa dozviete:

  1. Zuzana Belohorcová

Dnes žije s rodinou na Tenerife a na pohodový rodinný život nedá dopustiť. Jej srdce si pred rokmi získal český podnikateľ Vlasta Hájek. „Myslím si, že tá povestná iskra, to prvotné zamilovanie časom opadne. Pre mňa je dôležité, aby si ako partneri jeden druhého vážili a aby sme si mali, čo povedať. Sme naozaj zohratá dvojka, ktorá vždy všetko robí spoločne pre naše deti a našu rodinu. Som hrdá na svojho manžela, že je taký, aký je. Nie je to človek, ktorý sa na niečo hrá, ktorému je práca cudzia. Vždy sa vedel chopiť práce a vždy presne vedel, čo chce a čo robí. Všetko, čo v živote robil, robil pre nás a pre rodinu. To je na tom to najdôležitejšie,“ hovorí dnes úprimne.

So svojím osudovým mužom neprežíva len rozprávku. „Podobne ako všetci, aj my sme zažili dobré, ale aj horšie obdobia, no vždy sme pri sebe stáli a navzájom sme sa podporovali. Vždy sme ťahali za jeden povraz,“hovorí Belohorcová. Zlé jazyky by povedali, že sa vedela dobre vydať.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kedysi striedala milencov, dnes žije len pre rodinu: Belohorcová sa zmenila!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku