eReport.sk
Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová , foto: profimedia

Belohorcová zverejnila nahého manžela s dovetkom: „To je ale panoráma!”

Aj keď Zuzana Belohorcová žije roky mimo Slovenska, stále vie pútať pozornosť. V nečakanej chvíli si vyfotila nahého manžela a fotku zverejnila.

Zdá sa, že medzi bývalou učiteľkou sexu a jej českým manželom Vlastom Hájekom ich vášeň po rokoch spoločného života stále horí poriadnym plameňom. Dokazuje to pravidelnými vyznaniami na sociálnej sieti. To, čo pred časom zverejnila, sa však vymyká štandardným príspevkom.

Zuzana Belohorcová (45) si pred svadbou prešla viacerými vzťahmi, ktoré nedopadli dobre. Chodila so ženatým, chudobným, bohatým, populárnym aj menej známym. Istý čas tvorila pár s hercom Jozefom Vajdom. Ten mal po rozchode na jej adresu štipľavé poznámky. Vraj ho “vyciciavala” i po fianančnej stránke: „Nekomentujem, ale áno. Chodil som jej ukazovať počasie do teplých krajín. Učiteľkou sexu sa stala, až keď sme sa rozišli, Nič ma nenaučila, len som vedel, aké bude počasie,“ povedal v televíznej šou na plné ústa.

Preslávila ho. Dovtedy Kollára verejnosť nepoznala

Istý čas strávila i po boku, dnes predsedu parlamentu, Borisa Kollára. Nepriťahoval ju a ako sa neskôr vyjadrila, do postele mu ju vohnali ľudia z jej okolia, ktorí ju dlho spracúvali. Za hlavnú protagonistku označila Gabrielu Drobovú. Zaradila ju do kategórie „nepravých“ ľudí: „Sú to ľudia, ktorých som považovala za úprimných, no oni ma sklamali. Zistila som, že za mojimi nevydarenými vzťahmi boli do určitej miery aj títo ľudia. Bola som permanentne spracúvaná, že si s ním budem dobre rozumieť. A pritom som päť rokov vedela, že pre mňa nie je absolútne ten pravý. Napriek tomu som sa po piatich rokoch dala spracovať. A dopadlo to tak, ako to dopadlo,“ komentovala krátku love story s Kollárom.

Svadba v utorok

Nakoniec našla pokoj pri českom podnikateľovi, s ktorým sa dva roky po narodení dcéry Salmy, v tajnosti zosobášili v Česku. Písal sa rok 2012, keď sa odela do bielych šiat a povedala áno: „Bola to veľmi spontánna akcia,“ konštatovala po sobáši.

Manželia sa potom rozhodli žiť na Miami, pred rokom skúsili “španielske Monte Carlo”, slnečnú Marbellu, kde je ale život veľmi nákladný. Blondínka mala už deti zapísané do tamojšej školy a zariadený byt. Nezotrvali tam dlho. Aktuálne žijú na ostrove Tenerife. Zriedka sa vydajú aj do Bratislavy. Tak sa stalo pred pár týždňami. Fanúšikov o svojom pobyte v hlavnom meste informovala záberom nahého manžela.

Foto v GALÉRII!

Foto: profimedia, instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti