eReport.sk

Zuzana Belohorcová prehovorila: Toto je skutočná pravda o šou Tvoja tvár

„S Duškom Cinkotom reprezentujeme v šou Tvoja tvár znie povedome geriatriu,“ smeje sa Zuzana Belohorcová (45). S prijatím ponuky síce chvíľu váhala, no je rada, že sa po jedenástich rokoch naplno vrátila do slovenského šoubiznisu.

Veľký návrat:

Zuzana Belohorcová žila niekoľko rokov v Miami, aktuálne žije s rodinou v Španielsku. Mohlo by sa zdať, že sa zo slovenského šoubiznisu úplne vytratila. Svojich fanúšikov však vždy poteší krásnymi fotografiami zo zahraničia. Účasť v šou Tvoja tvár znie povedome možno vnímať ako jej veľký comeback. „Do sveta šoubiznisu som sa vrátila presne po jedenástich rokoch, lebo v deň keď som porodila Salminku som ešte doobeda točila tri reportáže pre Topstar magazín a pre jednu českú internetovú televíziu. Večer ma odviezol manžel do nemocnice a nadránom som porodila Salminku. Kontakt so šoubiznisom som však absolútne nestratila, pretože každý rok, keď sme sa v lete vrátili do Prahy alebo na Slovensko, vždy ma tu čakala nejaká moderovačka. Chodili sme na rôzne akcie a každý rok aj na Karlovarský filmový festival,“ hovorí Belohorcová.

Návrat pred kamery ju veľmi teší, pretože už roky bola mimo obrazovky. „Potešil ma záujem o moju osobu a som rada, že moje meno v šoubiznise stále rezonuje. To človeka úprimne poteší. Ale musím sa priznať, nie je to pre mňa tá najdôležitejšia vec v živote. Pre mňa je dôležité rodinné zázemie a rodina, žiť taký pohodový život pre naše deti, pre ich rozvoj a vývoj. Pozlátko šoubiznisu som si už užila a toto je pre mňa príjemné oprášenie toho, čo som kedysi zažívala,“ tvrdí Zuzana.

Pôvodne si myslela, že bude môcť lietať za rodinou do Španielska. To však kvôli povinnej karanténe nebolo možné. „S Markízou som rokovala už dlhšiu dobu o nejakom možno projekte. Pýtali sa ma, či by som si vedela predstaviť spoluprácu tak na tri mesiace. Z Ameriky by to bol samozrejme problém, neviem si predstaviť, že by som lietala v smere Miami – Viedeň. Tým, že sme sa presťahovali do Európy, tak to bolo už viac reálnejšie,“ priznáva blondínka.

Jej manžel jej poradil, že keď ju do šou tak veľmi chcú, nech to predsa len vyskúša. „S Pepe Majeským som si vymenila pár esemesiek, kde mi písal, že so mnou počíta a že ma do projektu veľmi chce. Tak som si povedala, že to vyskúšam. Tri mesiace predsa nie sú rok,“ usmieva sa vyštudovaná operná speváčka.

Šou si nesmierne užíva aj napriek tomu, že jej extrémne chýbajú deti a manžel Vlasta. „Moje miesto je s mojou rodinou a budem rada keď sa vrátim domov a budem môcť objať svoje deti. Nemôžem však zabudnúť aj na milovaného manžela. Podľa mňa má byť rodina pokope. Teším sa keď si navaríme dobrú večeru, sadneme si ku krbu a s manželom si dáme pohár dobrého vínka.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zuzana Belohorcová prehovorila: Toto je skutočná pravda o šou Tvoja tvár

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php