eReport.sk
Zuzana Belohorcová, foto: instagram Z. B.

Belohorcová o nociach s manželom: Keď sme v posteli pozeráme do mobilov!

Bojujú s rovnakými problémami ako väčšina párov. Keď si bývalá učiteľka sexu zriadila sociálne siete, nezaspávala s ničím iným.

Zuzana Belohorcová (45) je už deväť rokov šťastne vydatá za českého podnikateľa Vlastu Hájeka. Dvojica žila spolu najprv v českej metropole, v Prahe. Neskôr sa odsťahovali na slnečné Miami. Minulý rok, potom čo udrela aj v USA korona kríza, sa zbalili a zmenili bydlisko. Pre život si vybrali juh Španielska. Zapáčila sa im Marbella, kde neváhali zakotviť. Dlho si to tam, ale spolu neužili. Blondínka sa krátko na to dočasne odsťahovala na Slovensko. Kvôli účinkovaniu v šou Tvoja tvár znie povedome sa po rokoch opäť udomácnila v Bratislave.

S telefónom v posteli

Dnes fanúšikovia môžu sledovať jej život na sociálnej sieti. Nebolo to ale vždy tak. Instagramu sa vraj dlho bránila. Nevidela v tom nič okúzlujúce: „Dlho som bola odporca sociálnych sietí. Jednu zimu prišla naša známa a pýtala sa ma: ty nemáš Instagram? Ja som nechcela, ale ona mi ho aj tak založila. Začala som s tým a v podstate ma začal baviť. Ozvali sa mi bývalý spolužiaci, bývalé lásky,” zasmiala sa. „Ale netreba byť toho otrokom. Môj manžel bol proti tomu a potom ležíme v posteli a on postuje, ja postujem,” opísala ako to u nich niekedy vyzerá. „Potom príde obdobie, že ma to nebaví. Potom ma to baví. Keď som prišla sem, mala som milión ponúk,” opísala insta reklamu. „Ale v Amerike tým, že som tam neznáma, tak tam to nie je také. Ale stalo sa mi, že ma zastavila slečna a povedala, ja vás sledujem. Bolo to veľmi milé a poteší to,” opísala zážitok za oceánom.

Narobí sa

Belohorcová je zvyknutá aj na negatívne komentáre. Nerobí si z nich ťažkú hlavu. Vie že ju mnohí berú ako žienku domácu, ona ale tvrdí, že má toho na pleciach viac než dosť: „Ľudia majú pocit tým, že som žena v domácnosti, že len mám vyložené nohy a pýtajú sa ma kedy už budem robiť. Pre nich práca manželky v domácnosti nie je zaujímavá. Ja som nikdy nemala upratovačky, ani výpomoc. Keď nepodnikám to nie je žiadna práca. Môjmu mužovi som robila účtovníctvo, ale to nikoho nezaujíma,” zasmiala sa v markízackej šou Belohorcová.

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport