eReport.sk
Zuzana Belohorcová, foto: instagram

Belohorcová má problém so susedmi. Sťažujú sa na ňu!

Zuzana Belohorcová sa momentálne presťahovala na niekoľko mesiacov zo slnečného Španielska na Slovensko, aby mohla súťažiť v speváckej šou. Televízia jej dokonca prenajal byt v bratislavskej Petržalke, kde sa ale v noci nepohodla so susedmi.

Zuzana Belohorcová (45) sa v úvodnom kole Tvoja tvár má známy hlas zmenila na Madonnu. No inak nemala šťastie na žiadnu divu. Až doteraz. Vyžrebovala si Britney Spears a jej pesničku Work B**ch. Žilinčanka týždeň trénovala tanečnú choreografiu, ktorá nebola ľahká: „Choreografiu som ‚drilovala‘ týždeň, mám aj modriny po celom tele. Síce denne športujem, ale toto je iný druh pohybu, váľanie sa po zemi a podobne. Bedrové kosti dostali zabrať,“ opísala exmoderátorka prípravy. Tvrdí, že poctivo trénovala aj doma po večeroch. To sa nepozdávalo jej susedom. Rušila nočný pokoj.

Poslala im odkaz!

„Musím sa zároveň pochváliť, ale aj ospravedlniť mojim susedom na Rusovskej ceste pretože som ich rušila. Prišli mi zazvoniť a hovoria: „Viete čo, včera to bolo do dvanástej, dnes je už pol jedenástej a chceme pokoj.” Na nič iné som sa nezmohla len, že trénujem. Takže sa týmto ospravedlňujem,” zasmiala sa do kamery.

Pozrite sa ako to vyzerá v jej prenajatom byte!

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy