eReport.sk
Martin Zounar
Martin Zounar na krste knihy, foto:profimedia

Zounar prekvapil. Z dedka s bruškom je opäť vyšportovaný fešák

Martin Zounar príjemne šokoval svojich fanúšikov. Na začiatku roka ho nespoznávali kvôli veľkej nadváhe a teraz ich prekvapil postavou vyšportovaného fešáka.

Herec sa v marci na Deň obezity na Instagrame priznal, že sa už nemôže pozerať na svoj odraz v zrkadle. Bol to pre neho zlomový bod, v ktorom naštartoval veľkú zmenu a vyzval na ňu aj ostatných Čechov s problémami s nadváhou. Zounar sa odvtedy pustil do tvrdého boja s kilogramami navyše, ktorý konečne priniesol prvé ovocie.

Pred pár dňami zverejnil na sociálnych sieťach fotografiu, na ktorej je z neho vyšportovaný fešák. Veľké brucho je už minulosťou a pod tričkom sa mu viditeľne rysujú vytrénované svaly. „Prázdniny v plnom prúde a trochu sa chcem pochváliť. Áno, makám a je mi dobre už sedem mesiacov,“ napísal na Instagram.

Zounar sa pustil do chudnutia spolu so známym celebritným trénerom Jakubom Prchalom. Tomu sa v minulosti podarilo dostať do perfektnej kondície aj speváka Václava Noidu Bártu a herečku Ivu Pazderkovú. Jeho tréningová metóda opäť slávi úspech a Martin vďaka jeho radám prešiel veľkou premenou.

Related Posts

  1. Zora Czoborová

V komentároch pod príspevkom mu zložili poklonu známe krásky Zuzana Belohorcová a Alice Bendová. Česká herečka sa taktiež opakovane pasovala s nadváhou. Naposledy bojovala s kilogramami navyše počas minulého roka. Po prvom lockdowne sa pri nácviku predstavení nevošla do kostýmov, preto si opäť nasadila tvrdú disciplínu a pustila sa do chudnutia.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport