eReport.sk
Alice Bendová, foto: profimedia

Už sa na seba nemohla pozerať! Česká sexbomba sa dala na chudnutie

Česká herečka a známa sexbomba Alice Bendová (47) začala na seba tvrdo makať. Už schudla 5 kilogramov a pokračuje ďalej.

Herečka a moderátorka sa dala na beh a jej úsilie už prináša svoje ovocie. Už schudla 5 kilogramov a plánuje pokračovať ďalej. „Mám dole päť a pol kilogramov, je to krásne, ale chcela by som viac. Ešte musím schudnúť tri alebo štyri kilogramy a bolo by to super,“ zverila sa Bendová.

Viac sa dozviete:

  1. Martin Zounar

„Chudnem, pretože som sa už na seba nemohla dívať. Ja som sa normálne vyžrala, ale nie počas covidu. Stihla som to ešte pred ním. Cítila som sa nekomfortne, tak z toho dôvodu som začala niečo robiť,“ prezradila sexbomba.

Pravidelne beháva niekoľkokilometrové trasy. Trinásť kilometrov bolo zatiaľ jej maximum. „Kolená už mám operované, zničila som si ich na snowboarde. Hoci ma operovali a po pár týždňoch som začala športovať, ale to pravé koleno sa občas ozýva. Beriem preto veľa kolagénu,“ zverila sa Alice Bendová. Režiséri jej roky dávali role zvodkýň práve pre jej peknú tvár a príťažlivé telo. Herečka vie, že práve vzhľad predáva, a preto začala na sebe poriadne makať.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Už sa na seba nemohla pozerať! Česká sexbomba sa dala na chudnutie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php