tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Na archívnej snímke z 19. júla 2006 herečka Anne Hecheová pózuje v Pasadene.
Na archívnej snímke z 19. júla 2006 herečka Anne Hecheová pózuje v Pasadene. Foto: tasr/ap

Zosnulá herečka Hecheová: Stala sa darkyňou orgánov. V jej krvi našli stopy po narkotikách

Americkú herečku Anne Hecheovú v nedeľu „pokojne odpojili od prístrojov“ po tom, ako sa našiel vhodný príjemca orgánov. V pondelok to potvrdila jej hovorkyňa Holly Bairdová, ktorú cituje spravodajská stanica BBC News.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Medzinárodný filmový festival ART FILM v Trenčianskych Tepliciach navštívila 26. júna 1996 aj slávna talianska herečka Gina Lollobrigida, na snímke v sprievode Jozefa Krónera (vpravo) a riaditeľa festivalu Petra Hledíka
  2. Na archívnej snímke zo 6. februára 2014 v Bratislave Andrew Fletcher z britskej skupiny Depeche Mode vystupuje počas ich koncertu v rámci The Delta Machine Tour 2014.
  3. Na archívnej snímke z 12. marca 2022 americká herečka Anne Hecheová pózuje v Beverly Hills.

K odpojeniu došlo dva dni po tom, ako Hecheovú oficiálne vyhlásili za klinicky mŕtvu v dôsledku závažných poranení mozgu, ktoré utrpela pri dopravnej nehode v Los Angeles.

Želala si byť darkyňou orgánov

Hecheová, ktorá sa preslávila snímkami „Donnie Brasco“ a „Šesť dní, sedem nocí“ i vzťahom s moderátorkou Ellen DeGeneresovou, bola v kóme od 5. augusta, keď svojím vozidlom narazila do domu.

Telo udržiavali pomocou prístrojov až do nedele, kým v súlade s jej želaním skúmali možnosti na darovanie orgánov. Bezprostredne nebolo známe, koľko alebo ktoré orgány budú darované, ale chirurgovia boli v nedeľu pripravení vykonať transplantácie.

Zdroje hovoria o pozitívnom teste na kokaín

Predbežné testy krvi Hecheovej vyšli na narkotiká pozitívne, čo viedlo k vyšetrovaniu trestného činu pod vplyvom omamných látok. Vyšetrovanie i snahy o vznesenie obvinenia však podľa polície úrady zastavili po tom, ako bola vyhlásená za mŕtvu.

Podľa nemenovaných policajných zdrojov mala 53-ročná herečka pozitívny test na kokaín a fentanyl, ktorý sa v klinických podmienkach používa na tíšenie bolesti. Prítomnosť fentanylu v krvi mohla byť aj dôsledkom nemocničnej liečby.

Hecheová bola matkou dvoch synov – Homera (2002), ktorého otcom je kameraman Coleman Laffoon, a Atlasa (2009), ktorého splodila s hercom Jamesom Tupperom. S oboma mužmi sa rozišla.

Zdroj: zdroj


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zosnulá herečka Hecheová: Stala sa darkyňou orgánov. V jej krvi našli stopy po narkotikách

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku