eReport.sk
Tom Ford s manželom, foto: shutterstock

Zomrel manžel návrhára Toma Forda. Boli spolu 35 rokov a vychovávali syna!

Po dlhej chorobe zomrel vo veku sedemdesiatich dvoch rokov módny editor, novinár a manžel návrhára Toma Forda Richard Buckley. Žili spolu tridsaťpäť rokov, spoločne vychovávali dnes už osemročného syna Jacka.

„Tom Ford s obrovským zármutkom oznamuje, že v nedeľu v noci nás opustil jeho milovaný manžel Richard Buckley, s ktorým žil dlhých tridsaťpäť rokov,“ píše sa v oficiálnom vyjadrení pre médiá. Buckley zomrel pokojne prirodzenou smrťou v ich dome v Los Angeles za prítomnosti Toma a syna Jacka.

Šesťdesiatročný svetoznámy módny návrhár a režisér žil s Buckleym od svojich dvadsiatich piatich rokov. Redaktor časopisov New York Magazine, Vanity Fair alebo Mirabella a šéfredaktor pánske edície Vogue Hommes International sa do Forda zamiloval v roku 1986 na jeho módnej prehliadke, kde sa videli prvýkrát. „Išiel som na prehliadku a on ma celý čas pozoroval svojimi modrými očami. Bol som lapený. Bola to doslova láska na prvý pohľad,“ opísal Ford v roku 2016 pre magazín People stretnutie so svojím budúcim mužom. „Mali sme tri rande a už po štyroch týždňoch sme spolu začali bývať. Dostal som kľúče od jeho apartmánu a od tej doby sme spolu,“ dodal návrhár. V roku 2012 sa narodil syn Alexander John Buckley Ford, zvaný Jack. Partneri sa vzali o dva roky neskôr, kedy to umožnili americké zákony. V mnohých rozhovoroch obaja otvorene priznávali, že majú sexuálne voľný vzťah.

Tom Ford so zosnulým manželom (vľavo). – Foto: instagram instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zomrel manžel návrhára Toma Forda. Boli spolu 35 rokov a vychovávali syna!

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php