eReport.sk
Josef Abrhám
Josef Abrhám, foto: profimedia

Zo slov Josefa Abrháma doslova mrazí: Keď to nejde ďalej …

Smrť milovanej manželky ho zlomila! Josef Abrhám (81) vydesil fanúšikov svojím vzhľadom na pohrebe. Čo si myslí o smrti?

Bol to iný muž! Josef Abrhám na pohrebe svojej slávnej manželky už charizmatického herca vôbec nepripomínal. Bol to zlomený muž, ktorého zradilo zdravie a smrť milovanej ženy!

Viac sa dozviete:

  1. Libuše Šafránková
  2. Libuše Šafránková

„Keď mi je psychicky naozaj zle, úplne najhoršie a keď to už nejde ďalej, tak sa oslobodzujúca rezignácia. Musíte sa zachrániť sám, usilovať sa o ňu i s nasadením života, inak vás tá negácia zahubí. Nie je to cynizmus, je to obrana a posila. Vďaka rezignácií znovu naberiete sily a nahodí sa späť ten remeň,“ povedal Josef Abrhám pri príležitosti uvedenia istého filmu s názvom Príde tento rok Ježiško?

„Tých osem hodín, čo v noci spíme sa dostávame do formy existencie. Ja neviem, kde je ten pravý život. Možno, že práve v tom sne. Tých osem hodín o sebe neviete a telo si medzitým robí poriadok. Pokojne sa môže stať, že ráno už nemusíte zobudiť. Niekedy by som bol za to aj rád. Zostať naveky v nejakom sne. To by nebol zlý odchod,“ filozofoval pred rokmi legendárny herec.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport