eReport.sk
Libuše Šafránková
Libuše Šafránková, foto: profimedia

Chorý Abrhám šokoval svojím vzhľadom: Priatelia nenachádzali slov!

Zostal z neho len tieň! Josef Abrhám (81) na pohrebe manželky Šafránovej (†68) šokoval svojím vzhľadom. Idol žien sa už na seba nepodobá!

Skutočný stav zdravia herca, ktorého jeho zosnulá Popoluška volala doma Pepíku, poznala len hŕstka najbližších. Dva roky sa na verejnosti neukázal. Naposledy tomu bolo v roku 2019 na pohrebe kamaráta a kolegu Stanislava Zindulku. Ešte vtedy vyzeral byť plný síl. Lenže to boli dva roky dozadu. Povrávalo sa, že je odkázaný na invalidný vozík a sužujú ho problémy neurologického charakteru.

Pohľad na smutného herca vyviedol všetkých kolegov z miery. Všetci odchádzali domov so strachom o jeho ďalší osud. Nešťastný Abrhám bol už len tieňom slávneho a charizmatického herca, ktorého ženy milovali. Vyzeral drobne, pochudnuto a mal prepadnuté líca. V očiach mal smutno a prázdno.

Na to, že s hercom nie je niečo v poriadku, upozorňoval už dávnejšie jeho priateľ Jan Kačer. A bohužiaľ neklamal. „Pepík je na tom zle, ja som to tušil. Nehovorili sme spolu, len sa na mňa díval a držal mi ruku,“ zveril sa po pohrebe Kačer. Ten pochoval deň na to svoju manželku Ninu Divíškovú. Tú dlhé roky sužovala Alzheimerova choroba a jej koniec urýchlila smrť kamarátky Šafránkovej. O Abrháma má obavu aj herečka Eva Hrušková. „Robí mi starosti, nevyzeral vôbec dobre. Verím, že má dobrú starostlivosť.“

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport