eReport.sk
Josef Abrhám
Josef Abrhám, foto: profimedia

Čo sa deje s Abrhámom po smrti Šafránkovej? Syn zasahuje!

Od pohrebu milovanej Populušky je o vdovcovi Josefovi Abrhámovi (81) ticho. Ľudia si o neho robia starosť. Ako je na tom slávny herec dnes?

Strata manželky sa na Josefovi Abrhámovi podpísala nielen psychicky, ale náhla smrť Libušky Šafránkovej mu ubrala aj fyzické sily. Už na pohrebe pôsobil na invalidnom vozíku nesmierne zničene, unavene a mal neprítomný výraz tváre.

Viac sa dozviete:

  1. Český herec Josef Abrhám si preberá ocenenie Hercova misia na slávnostnom otvorení 18. ročníka medzinárodného filmového festivalu Art Film Fest 18. júna 2010 v Trenčíne.
  2. Český herec Josef Abrhám na archívnej snímke.
  3. Josef Abrhám

Smrť milovanej manželky ho očividne zlomila. Predsa len to bola Libuška, ktorá sa o svojho manžela starala kým jej sily stačili. „Pepík je na tom zle. Ja som to tušil. Nehovorili sme spolu, len sa na mňa díval a držal mi ruku,“ prezradil jeho kamarát Jan Kačer.

Josef s Libuškou si boli po celý svoj život veľkými oporami a pomáhali si aj pracovne, ale aj keď ich trápili zdravotné problémy. Mnohí sa teraz pýtajú, či je slávny herec v pražskom Spořilove úplne sám?

Abrhám má i napriek veľkému smútku rodinu, ktoré sa o neho stará. Jeho syn si ho odviezol k sebe na Moravu, kde sa o otca stará. Dom hereckého páru je teraz opustený a zdobí ho len Libuškina fotografia, kde chodia ľudia zapaľovať sviečky.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čo sa deje s Abrhámom po smrti Šafránkovej? Syn zasahuje!

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php