eReport.sk
Priyanka Chobra a Nick Jonas
Priyanka Chobra a Nick Jonas, Foto: Profimedia

Žiaden rozchod sa nekoná. Priyanka Chopra a Nick Jonas sa stali rodičmi

Na konci roka sa klebetilo o rozvode Priyanky Chopra a Nicka Jonasa. Najlepšia kamarátka Meghan Markle však medzitým chystala prekvapenie. Včera večer zverejnili správu, že sa stali rodičmi.

„Nesmierne šťastní potvrdzujeme, že sme pomocou náhradnej matky privítali bábätko. Počas tohto špeciálneho obdobia, kedy sa sústredíme na našu rodinu, vás s úctou žiadame o súkromie. Ďakujeme vám veľmi,“ obaja manželia zverejnili na svojich sociálnych sieťach rovnaký odkaz.

Priyanka a Nick zatiaľ k narodeniu dieťatka neposkytli bližšie informácie. Verejnosť sa teda nedozvedela, či sa stali rodičmi dievčatka alebo chlapčeka. Rovnako nepovedali ani jeho meno a nezverejnili žiadnu fotografiu. Pôrod tak prekryli rúškom tajomstva. Niektoré americké médiá neskôr prišli s informáciou, že sa páru narodilo dievčatko. Tieto správy zatiaľ nikto oficiálne nepotvrdil.

Viac sa dozviete:

Koncom roka sa objavili špekulácie o rozvode tohto prominentného páru. Chopra a jej o desať rokov mladší manžel sa na verejnosti neobjavovali tak často ako v minulosti. Modelka a herečka si navyše na sociálnych sieťach zmenila meno, keďže vymazala partnerovo priezvisko. V tom čase nik nepochyboval o tom, že sa budú rozvádzať. Známy párik však zrejme takýmito trikmi chcel iba prekryť dôležité novinky v ich súkromí.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Žiaden rozchod sa nekoná. Priyanka Chopra a Nick Jonas sa stali rodičmi

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti