eReport.sk
Leoš mareš s manželkou Monikou, foto: profimedia

Leoš Mareš s manželkou Monikou. Problémy s otehotnením a umelé oplodnenie!

Nemali to ľahké. Cesta k vytúženému potomkovi bola tŕnistá.

Moderátor Leoš Mareš by nemohol byť šťastnejší. Pred niekoľkými málo dňami totiž oznámil radostnú novinku. S manželkou Monikou sa v prvom štvrťroku budúceho roka dočkajú svojho prvého spoločného potomka. Dvojica však mala komplikáciere.

Leoš Mareš a Monika Marešová v tomto roku oslávili šesť spoločne strávených rokov. Dvojica sa dlhú dobu netajila tým, že by rada priviedla na svet spoločného potomka. Lenže sa im to niekoľko rokov vôbec nedarilo. A práve kvôli problémom s počatím museli vyhľadať pomoc odborníka.

Moderátor má zo svojho predchádzajúceho manželstva dvoch synov. Zato Monika zatiaľ na svet žiadne dieťa nepriviedla. Možno tak predpokladať, že bola aj v dôsledku tikajúcich biologických hodín z neschopnosti počať dieťa nešťastná. Fanúšikovia dvojice sa na sociálnej sieti pýtali, či neplánujú bábätko. „Podľa mňa otázku typu „plánujete deti“ je… Ja si myslím, že sa to veľmi naplánovať nedá,“ odpovedala. Z jej slov tak šlo ľahko vyčítať, že počať dieťa skrátka nie je tak úplne hračka.

Podľa informácií webu expres.cz sa manželia o bábätko snažili dlho, ale bezvýsledne. Situácia bola natoľko zúfalá, že vraj obaja v minulosti kvôli tomu vyhľadávali pomoc u psychológa. Nikdy sa, ale nevzdali. Dokonca údajne skúšali bábätko priviesť na svet s pomocou umelého oplodnenia.
Po dlhých mesiacoch sa na Leoša a Moniku predsa len usmialo šťastie. Dnes sa tešia na prvé spoločné bábätko, ktoré sa narodí na konci februára budúceho roka.

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Leoš Mareš s manželkou Monikou. Problémy s otehotnením a umelé oplodnenie!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport