eReport.sk
Princ Charles s manželkou Camillou Parker
Princ Charles s manželkou Camillou Parker, FOTO: Instagram/Clarence House

Žarty princa Charlesa. Čo chce stihnúť, pokiaľ bude senilný?

Princ Charles spolu s manželkou Camillou Parker sú aktuálne na oficiálnej návšteve v Írsku. Popri všetkých povinnostiach na nich čakali malé prekvapenia, pri ktorých sa uvoľnili natoľko, že si nástupník britského trónu aj trochu zažartoval.

Medzi blízkymi priateľmi princa Charlesa sa traduje, že má skvelý zmysel pre humor. Zdedil ho vraj po svojom otcovi princovi Philipovi, ktorý často dokázal ľudí zaskočiť jeho trefnými, ale ostrými poznámkami.

Írom zložili veľké poklony

Ani počas návštevy Írska sa nezdržal a pri opisovaní krásy večne zeleného ostrova si zavtipkoval na vlastný účet. „Írsko je krajina, ktorá pre nás znamená viac, ako dokážem vysvetliť. Už dlho bolo jednou z našich veľkých ambícii navštíviť každý okres tejto majestátnej krajiny ešte predtým, ako nás úplne prevalcuje senilita,“ povedal v jednom zo svojich príhovorov počas oficiálnej návštevy a pobavil tým všetkých domácich, ktorí sú známi rovnakým zmyslom pre humor.

Viac sa dozviete:

  1. Princ Charles s manželkou Camillou
  2. Princezná Diana a jej tajomstvá
  3. Princ Charles
  4. Britský architekt Richard Rogers.

Charles počas svojej pracovnej cesty niekoľkokrát zložil Írom poklonu. Apeloval na to, ako sú ich krajiny kultúrne blízke, preto by mali spolu dobre vychádzať. Spolu s Camillou navštívili slávnu Waterfordskú fabriku na výrobu krištáľových predmetov. Na jednom zo stretnutí si vyskúšali tradičný írsky tanec, v ktorom boli obaja veľmi šikovní a nechýbalo dokonca ani Charlesove pozdravenie v írskom jazyku.

FOTO: Princ Charles s vojvodkyňou Camillou na návšteve Írska

Princ Charles v Írsku, FOTO: Instagram/Clarence House


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Žarty princa Charlesa. Čo chce stihnúť, pokiaľ bude senilný?

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti