tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Pavel Novotný a Kateřina Kristelová, foto: profimedia

Začala sa vojna roka: Tieto celebrity sa idú súdiť. Blondínka žiada tučné odškodné!

Ivete Bartošovej predpovedal smrť a tak sa aj stalo. Nemá ho rada herečka Kateřina Brožová. Tam sa zoznam jeho hejterov z českého šoubiznisu len začína.

Bývalý novinár, aktuálne starosta pražskej mestskej časti Řepřyje, Pavel Novotný (40) bavil svojimi výrokmi a odhaleniami na margo českej samozvanej hviezdy Kateřiny Kristelovej (41) publikum takmer desať rokov. Moderátorka Kateřina Kristelová na seba finálne a nechcene upozornila, keď so svojim priateľom, exfutbalistom Tomášom Řepkom (47) v Luxembursku podali sex inzerát na Řepkovu bývalú manželku. Tej začali pípať správy a zvoniť telefón s nechutnými návrhmi. Riešila to cez políciu. Tí na kamerových záznamoch odhalili, že za inzerát platila vyššie uvedená dvojica. Trapas ako hrom. Od toho momentu sa to na po sláve bažiacu Kristelovú začalo sypať.

Vytočil sa

Novotný po sex inzeráte spustil proti Kristelovej nevídanú masívnu kampaň. Neznámi ľudia mu posielali jej fotky, sms komunikáciu, jej finančnú situáciu a zmluvu na pofidérne prenajatý byt. Pôvodne ale Novotného, ako vychyteného novinára, vyhľadávala, aby jej pomáhal zviditeľniť sa v médiách.

Takto to začalo

Novotný varoval futbalistu Řepku pred „slavomankou“ Kristelovou. Tým sa odštartovala vojna. Rozzúrený futbalista začal písať na Novotného hanlivé statusy. Označil jeho manželku za ženu ľahkých mravov. A to robiť nemal. Starosta zverejnil nahrávku, kde ho blondínka žiada, aby o nej pekne písal výmenou za sexuálne služby. Odštartovali sa osobné útoky. Bývalý kráľ bulváru je podľa fanúšikov a českých médií jasným víťazom. Stal sa starostom, ona predávala lacné produkty cez internet a Řepka sa chystal na výkon trestu za hanlivý inzerát. Celú vinu zobral na seba.

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová – Foto: profimedia

Celé sa to nakumulovalo

Situácia sa tak vyostrila, že začali padať žaloby. Zmyselné i nezmyselné. Vo finále chce za zničenú kariéru pol milióna českých korún: „Vybral som si Katku preto, lebo je ľahký terč. Myslím, že ona je taký prototyp tej generácie zlatej mládeže, netalentovaná, nič nevie, ale to som ja tiež,“ uviedol v roku 2009. „Niekto sa občas pýta na nejakú vojnu medzi nami, ale ja nie som vo vojne. Pavel už teraz so mnou tiež nie je vo vojne. On to má so mnou niekedy tak, že funguje, inokedy nefunguje,“ povedala v roku 2014 k ich vzťahu blondínka. Aktuálny starosta si to nemyslel. V rozhovore pre Olomouckú drbnu vyhlásil bez okolkov: „Približne pred dva a pol rokom som sa rozhodol, že zničím Kateřinu Kristelovú. Urobil som pre to veľa. Musím povedať, že dlho som sa takto nezahryzol. Urazila moju ženu. Ona na každého niečo má, ale na mňa nemá nič. Všetci s jej boja, ale ja nie.“

Kristelová vs. Novotný

Včera (4. 5.) sa zahájil súd ale ani jeden neprišiel. Poslali za seba právnikov. Kristelová má vraj psychické problémy, jej stav je premenlivý a keď bude vypovedať, tak len v jeho neprítomnosti. Sudca upozornil, že rozhodnutie padne za niekoľko mesiacov vzhľadom na rozsah dokazovania.

Foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Začala sa vojna roka: Tieto celebrity sa idú súdiť. Blondínka žiada tučné odškodné!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku