eReport.sk
Sloboda nad zlato
Prezidentka Zuzana Čaputová v kampani "Vakcína je sloboda." Čo by jej asi povedali teraz tí, ktorí majú poškodené zdravie, alebo im po očkovaní experimentálnou vakcínou zomreli ich najbližší? Zdroj: Slovensko proti covidu

Dráčik sa zas ozval! Zabudnime na tohto naničhodného človeka, ale zapamätajme si, čo robil…


O kom to hovorí? O prezidentke Zuzane Čaputovej. Majiteľ známej siete hračkárstiev dal zas o sebe vedieť. Rád komentuje na svojej stránke aktuálne dianie. Liberáli sa mu v tom už síce pokúsili zabrániť, ale nepochodili. Slováci odmietli známeho predajcu hračiek bojkotovať. A tak majiteľ pokračuje vo svojich aktuálnych komentároch. Teraz sa povenoval našej odchádzajúcej prezidentke.

Zabudnime na tohto naničhodného človeka

K svojmu článku ponúkol dva nadpisy. Prvý titul: „Prezident, ktorý pre krajinu a ľudí neurobil vôbec nič,“ a druhý: „Prezident, ktorý všetko čo urobil, urobil proti ľuďom a štátu, v ktorom zastával svoj úrad.“

„Zagratulujme si teda, že jej volebné obdobie už konečne skončilo a zaželajme si, aby sme na ňu čo najskôr zabudli a taktiež, aby nás nočné mory a zlé sny dlho neprenasledovali. Zabudnime na tohto naničhodného človeka, ale zapamätajme si, čo robil, ako sa dostal do úradu a ako sa ľudia nechali oklamať. Táto osoba predsa nemala žiadne morálne ani odborné predpoklady byť dobrým prezidentom. Rovnako ako Matovič byť normálnym premiérom,“ začína svoj príspevok majiteľ Dráčika.

Podľa neho, ľudia už konečne prebrali a začali rozmýšľať a niečo robiť. „Aby len nečakali, čo za nich druhí rozhodnú a nežili ako mátohy,“ konštatuje.

Porovnajte jej a váš rozbor krvi

Následne plynulo prechádza rovno k téme očkovania a prináša tvrdé obvinenia. „Dajme teda bodku za touto tragikomédiou, utrime si slzu a kvapku potu tohto trápneho trápenia. Urobme za ňou takú istú bodku, akú chcela urobiť za Slovákmi táto čierna vdova, keď nás chcela vyhubiť očkovacím jedom. Som o tom presvedčený, že ona si ho aplikovať nenechala. Ak sa chcete presvedčiť vy očkovaní, tak si porovnajte jej a váš rozbor krvi. Určite vám ho neodmietne poskytnúť táto „úprimná a citlivo vnímajúca osoba“,“ píše podnikateľ.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD)
  2. Marián Kéry zo Smeru-SSD
  3. Najprv kresťan dnes liberál!

Následne sa pýta, čo ak k očkovaniu nabádala „s falošným pátosom a vážnosťou na niečo, o čom vedela že je nebezpečné a sama to nechcela…“ Konštatuje, že očkovaní zomierali a zomierajú viac ako neočkovaní. „Sú chorľavejší a ľahšie podľahnú ďalšej prípadnej pliage, ktorú na nás chystajú, pretože ich imunitný systém je zaťažený bojom s obsahom predchádzajúcej vakcíny. Prečo píšem s obsahom? Lebo ani čert nevie, čo obsahovala,“ dodal.

Následne prešiel k ďalším konštatovaniam. Pripomenul, že podľa mnohých štúdií, vakcína proti covidu nebránila prenosu vírusu.Toto je veľmi podstatný fakt, lebo zabránenie prenosu z človeka na človeka, bol jedným z hlavných motívov a argumentov samotného očkovania. Na základe tejto informácie nebol umožnený neočkovaním ľudom voľný pohyb. Samotné deti bránili kontaktu vnúčat so starými rodičmi, ktorí aj pod týmto tlakom, pretože chceli vidieť svojich najbližších a nechceli byt osamotení, sa nechali zaočkovať. Týmto boli oklamaní a mnohí na to doplatili životom, pretože ich slabý organizmus, postihnutý viacerými ochoreniami, nezniesol nápor tejto gebuziny zvanej vakcína. Gebuziny, ktorú propagovali hlúpe gebule,“ uzavrel podnikateľ.  

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dráčik sa zas ozval! Zabudnime na tohto naničhodného človeka, ale zapamätajme si, čo robil…

Odoberať
Upozorniť na
57 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne