eReport.sk
Šokujúca udalosť
Ilustračné foto: Shutterstock

Vyvraždil celú rodinu. Muž v štáte Utah zabil svoju sedemčlennú rodinu a potom seba

Vyvraždil celú rodinu. Muž v americkom štáte Utah zastrelil svoju sedemčlennú rodinu vrátane piatich detí a potom obrátil zbraň proti sebe a vzal si život. Vo štvrtok o tom informovala polícia v USA, na ktorú sa odvolala tlačová agentúra AFP.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Kto za to môže?
  2. Lučanského syn samovražde otca neverí
  3. Tragické ráno v Michalovciach

Policajti v malom meste Enoch v Utahu našli v rodinnom dome osem tiel vrátane tela štvorročného dieťaťa. O pomoc políciu požiadali príbuzní a priatelia, ktorí mali o rodinu obavy.

Nakoniec si vzal život

Hovorca mesta Enoch uviedol, že policajti objavili v rodinnom dome mŕtvych troch dospelých a päť detí; všetci mali evidentne smrteľné strelné poranenia. „Dôkazy naznačujú, že podozrivý si po zavraždení siedmich ďalších ľudí v dome vzal život,“ uviedlo mesto v oznámení a identifikovalo podozrivého ako 42-ročného Michaela Haighta.

Svokra, manželka a päť detí

Mŕtvi boli jeho manželka, jej matka a päť detí manželov – tri dievčatá a dvaja chlapci vo veku od štyroch do 17 rokov. Vyšetrovanie prebieha a polícia oznámila, že v súvislosti so zločinom už nepátra po nikom ďalšom.

Enoch je vidiecke mesto s približne 7000 obyvateľmi v juhozápadnej časti Utahu. Nachádza sa okolo 3,5 hodiny jazdy autom od Salt Lake City, hlavného mesta štátu.

Tento štát je známy ako sídlo Cirkvi Ježiša Krista Svätých neskorších dní, ktorá je známejšia pod označením mormóni. Ide o konzervatívne kresťanské spoločenstvo, ktoré kladie silný dôraz na rodinu, ale historicky podporovalo polygamiu.

Zdroj: tasrKOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vyvraždil celú rodinu. Muž v štáte Utah zabil svoju sedemčlennú rodinu a potom seba

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php