eReport.sk
Tragické ráno v Michalovciach
Ilustračné foto: shutterstock

Tragické ráno v Michalovciach: Niekto dobodal na smrť 46-ročnú ženu!

Tragické ráno v Michalovciach! Polícia vyšetruje vraždu ženy, ku ktorej došlo v nedeľu ráno v Michalovciach. „Niekoľko bodných rán, ktoré utrpela 46-ročná Michalovčanka, bolo nezlučiteľných so životom a na mieste im podľahla,“ informovala košická krajská polícia na sociálnej sieti.

Zdroj: fb/polícia

Osoba, ktorá sa dopustila tohto skutku, doposiaľ stotožnená nebola. Počas vyšetrovania budú zabezpečené aj kamerové záznamy. „Vec na mieste prevzal krajský policajný vyšetrovateľ, ktorý po vykonaní nevyhnutných prvotných procesných úkonoch začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy,“ uviedla polícia.

Po páchateľovi skutku intenzívne pátrajú

Príslušníci rôznych útvarov v pôsobnosti policajného okresného riaditeľstva túto novoročnú tragickú udalosť zadokumentovali. Po páchateľovi skutku intenzívne pátrajú. Bližšie informácie polícia poskytne, až keď to procesná situácia dovolí.

Na Orave rovnakým spôsobom vraždila seniorka

Nie tak dávno, začiatkom decembra 2022 sme vás informovali a rovnakom spôsobe vraždy. V rodinnom dome v Zázrivej na Orave na smrť dobodala 68-ročná seniorka 43-ročného muža. Vrahyňou bola svokra zavraždeného. „Napadnutý muž utrpel vážne život ohrozujúce zranenia, na následky ktorých zomrel,“  informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tragické ráno v Michalovciach: Niekto dobodal na smrť 46-ročnú ženu!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti