eReport.sk
Foto: tasr

Vytočený Naď. Na Blahu chystá civilnú žalobu. Ak vyhrá, toto chce spraviť s vysúdenými peniazmi


Vláda už nachystala kladivo na tzv. dezinformačnú scénu a weby. Opozícia má s tým však problém. Poslanec Peter Pellegrini napríklad tvrdí, že časť o tzv. škodlivom obsahu mala byť pripravená samostatne a na základe širšej diskusie. Iní sa zase obávajú, že vláda chce umlčať opozíciu.

Blahovi by som veľmi rád zatvoril ústa. Veľmi rád by som to urobil. Poviem to na rovinu, pretože to, ako on dokáže klamať, strašiť ľudí, osočovať, tak to je absurdné,“ povedal v relácii TA3 V politike minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) na margo smeráckeho poslanca Ľuboša Blahu. Naď voči nemu plánuje aj ďalšie kroky.

Blaha už mal v minulosti spor s Richardom Sulíkom. Nakoniec to páni urovnali. – Foto: archív

„Budem naňho dávať civilnú žalobu za to všetko, čo o mne dokázal narozprávať,“ prekvapil minister. „Všetky peniaze, ktoré získam zo žaloby, ak to vyhrám, tak dám ukrajinským obetiam ruskej agresie,“ uzavrel Naď. Blaha mal už v minulosti poťahovačky s politickými kolegami. Spor so súčasným ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom tiež takmer skončil v súdnej sieni. Nakoniec si to ale obaja vysvetlili a uzavreli „mier“.

Čítajte viac:

  1. Juraj Šeliga (Za ľudí)

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vytočený Naď. Na Blahu chystá civilnú žalobu. Ak vyhrá, toto chce spraviť s vysúdenými peniazmi

5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne