eReport.sk
Juraj Šeliga (Za ľudí)
Juraj Šeliga (Za ľudí). Foto: tasr

VIDEO Šeliga reaguje na Blahove trestné oznámenie: Mňa nezastraší. Nech ich podá aj sto!

Zrejme zaujímavý štart nového týždňa prežil včera poslanec za stranu Za ľudí Juraj Šeliga. Bývalý podpredseda parlamentu bol totiž vypovedať na NAKA. Dôvodom je trestné oznámenie, ktoré naňho podal poslanec za Smer Ľuboš Blaha.

Krátko po výsluchu sa so svojím názorom na celú vec podelil Šeliga na sociálnej sieti. „Akurát som vyšiel z výsluchu, pretože poslanec Blaha na mňa podal trestné oznámenie za údajné hanobenie ruského národa. Toho som sa mal dopustiť tým, že som vyzval Maroša Žilinku, aby necestoval do Ruska na oslavy 300. výročia ruskej prokuratúry,“ povedal vo videu.

„Ja som poukazoval na to, že vo vtedajšom Československu bolo viac ako 4 000 obetí, ktoré zahynuli v gulagoch. A preto to nebolo vhodné. Nehovoriac o tom, že tá cesta aj vzhľadom na aktuálnu situáciu na Ukrajine a to všetko, čo sa tam deje, sa ukazuje ako úplne zbytočná,“ uviedol Šeliga. Poslanec za Za ľudí tvrdí, že Blaha a iní sa snažia obhajovať aktuálnu situáciu na Ukrajine a v Rusku a vytvárať dojem, že Rusko nezaútočilo na Ukrajinu.

V tejto súvislosti Šeliga vyzýval ľudí, aby neboli ticho. „Ja sa nenechám zastrašiť žiadnym trestným oznámením od Blahu. Nech ich podá aj sto. Pravdu neumlčíte. Na Ukrajine útočia Rusi na nevinný národ, ktorý sa chcel slobodne rozhodovať,“ uzavrel.

fb/SeligaZaLudi

Mohlo by vás zaujímať

  1. Blahove statusy sú opäť v kurze
  2. Poslanec NR SR (OĽANO) Andrej Stančík
  3. Čaputová
  4. Robert Fico a Ľuboš Blaha počas tlačovky Smeru.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Šeliga reaguje na Blahove trestné oznámenie: Mňa nezastraší. Nech ich podá aj sto!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie