eReport.sk
Vláda strachu
Exministerka pre investície, regionálny rozvoj a informatizáciu SR Veronika Remišová (Za ľudí) má zrejme nový džob. Je z nej vedma. Smer sa pomstí celej polícii a celej krajine! Predpovedá. Zdroj: tasr

VIDEO Remišová: Národ, ktorý sa bojí, sa ovláda najlepšie. Fico vezme ľuďom ich práva a slobodu!

Vláda strachu. Takú sme tu podľa ex digitálnej líderky a vyštudovanej bábkoherečky mali za éry Roberta Fica. A taká znova nastúpi, ak sa Smer dostane k moci. Lebo, ako podotkla pani Remišová, „národ, ktorý sa bojí, sa ovláda najlepšie. Nuž, kto takmer celý ten národ dotlačil k celoplošnému testovaniu a „dobrovoľnému očkovaniu?“ Že by to bol Robert Fico?

Vláda strachu

„Nečestní politici ako Robert Fico, ktorých záujmom je ľuďom vziať slobodu. Vziať im slobodu rozhodovania, vziať im odvahu a vziať im angažovanosť,“ uviedla v emotívnom videu. pričom dodala, že „taktikou Roberta Fica je vyvolávať strach a strašiť ľudí, pretože vie, že národ, ktorý sa bojí, sa ovláda najlepšie.“

Naozaj vy hovoríte o slobode?

Pani politička, ktorá doviedla do krachu aj vlastnú stranu, teda hovorí, že nám Fico a opzícia vezmú slobodu slova.

Asi zabudla, že to bola práve ona, kto ako člen vlády, predložil do NR SR zákon, ktorý okrem iného hovoril o tom, že na Úrade vlády vznikne „Ministerstvo pravdy,“ ktoré bude sledovať nielen novinárov, ale i občanov, či „sa chovajú slušne“ a majú a číria tie „správne názory.“ Sloboda slova zrejme nie je pre každého. Len pre tých, čo hovoria „pravdu.“

A bola to vláda, v ktorej sedela, ktorá PROTIZÁKONNE bez súdneho rozhodnutia, z večera do rána vypínala alternatívne weby. Tým totiž tá sloboda slova tiež určená nie je.

Veronika a čo to testovanie?

A všetky tie šialenosti, ktoré ste napáchali počas pandémie. Verejnosť večne zásobujete svojimi „erudovanými výkladmi práva,“ preto zrejme viete, že vyhláška (áno aj tá hlavného hygienika) má nižšiu právnu silu ako zákon. A aj ako Ústava SR.

Kto na ich základe obmedzoval ľuďom možnosť voľne sa pohybovať, cestovať, nakupovať, pracovať? Aká to bola sloboda, keď ste vyhlásili „nové slovenské národné povstania“ s tým, že JE TO PREDSA DOBROVOĽNÉ.

Akurát, že kto nedisponoval modrým kusom papiera, ktorý nemal už o 48 hodín žiadnu výpovednú hodnotu, nemohol ísť venčiť psa ďalej ako sto metrov od domu, do obchodu, či do práce?

A ako to bolo s tým „dobrovoľným očkovaním,“ pani Veronika? Inak prosím pekne, už vznikol ten fond, ktorý vláda, v ktorej ste sedela, sľúbila Slovákom a Slovenkám? Z ktorého ich budete odškodňovať ak sa im „náhodou“ niečo stane po „vakcíne?“

A nebola to vláda, v ktorej ste sedeli, ktorá z Ústavy SR „vymazala slovo referendum?“ Pričom referendum je jedným zo základných nástrojov priamej demokracie? Vlastne nie, za všetko toto môže Fico. A ak nie, tak Kremeľ.

Zdroj: FB V. Remišová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Remišová: Národ, ktorý sa bojí, sa ovláda najlepšie. Fico vezme ľuďom ich práva a slobodu!

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre