eReport.sk
Rozboril na letisku pútal pozornosť, foto: ereport

Vilo Rozboril po prílete z dovolenky: Na obrazovkách ľudomil, v skutočnosti slovník dlaždiča!

Rozboril si ešte s bývalou partnerkou Zuzanou Ťapákovou zadovážil dom v slnečnej Marbelle. Partnerku zmenil, ale miesto na oddych si nechal. Vybral sa tam aj v týchto dňoch.

Hacienda je jeho obľúbené miesto na rodinný oddych. V týchto dňoch sa tam vybral vypnúť so svojou manželkou, dermatologičkou Sandrou Novotnou-Rozborilovou. V roku 2013 si na slnečnom pobreží kúpil Rozboril vilu za státisíce eur. V letnej destinácii majú dovolenkové sídla aj hviezdy svetového šoubiznisu, napríklad herec Antonio Banderas či spevák Rod Stewart či dokonca aj Vladimír Putin. Rozborilová nehnuteľnosť je prízemná. Asi desať minút chôdze od mora. Španielsko učarovalo najprv jeho dcére, ktorá tam bola na niekoľkomesačnom výmennom pobyte. Pozitívne dojmy zrejme následne preniesla aj na otca.

Leto je stále sa šíriacim vírusom poznačené a málokto si trúfne cestovať. Rozboril patrí k tým odvážnym a do svojej španielskej haciendy vyrazil. Zvolil si linku z Bratislavy, ktorá letí do Malagy. Odtiaľ sa do Marbelly dá dostať autom alebo autobusom, približne za 40 minút.

Hysterický

Fotograf eReport.sk ho zachytil na bratislavskom letisku v pondelok večer ako s manželkou mieria z letiskovej haly do auta. Rozboril, ktorého z televízie poznáme ako milého moderátora, ktorý by okrem televíznych peňazí rozdal snáď aj seba, neovládol pri pohľade na objektív nášho fotografa emócie a prevalcovala ho zúrivosť. Fotografovanie mu nebolo veru po chuti. Spustila sa spŕška nadávok najhrubšieho zrna, vyhrážok a zastrašovania. Sebaovládanie definitívne nie je moderátorova silná stránka.

Fotografovi, ktorý v letiskovej hale čakal aby zachytil známeho štátnika sa Rozboril priplietol do záberu úplnou náhodou. Jeho zmyslami to však parádne zatriaslo. Vytočený bol do nepríčetna. Jeho škriekanie si všimli aj spolucestujúci. Na jeho hysterickom výstupe sa zasmiali a išli si po svojom.

Foto: profimedia, ereport

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport