eReport.sk
Monika Jankovská, foto: tasr

Hororový pád. Jankovskej ex mal vážnu nehodu!

Tibor Jankovský, bývalý manžel niekdajšej štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej zažil hrôzostrašný pád! Musel ho ratovať záchranársky vrtuľník, sú podozrenia že si poškodil chrbticu, panvu a má aj vnútorné poranenie brucha.

Trenčiansky leteckí záchranári zachraňovali paraglajdistu, ktorý si po páde zranil chrbticu, informovali v piatok na sociálnej sieti samotní záchranári z Air – Transport Europe.

Bol pri vedomí, mal však bolesti

Pomáhali 51-ročnému mužovi na poli, kde dopadol z výšky 30 metrov. Podľa informácií portálu eReport je účastníkom hrozivej nehody exmanžel bývalej štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej. K rozvodu dvojice prišlo v apríli 2019.

Tibor Jankovský (na snímke vpravo hore) a záchranári s vrtuľníkom na poli, na ktoré dopadol z 30-metrovej výšky – Foto: fb/ate, gyneka.sk

“Záchranársky vrtuľník z Trenčína bol včera popoludní privolaný k obci Soblahov (okres Trenčín), kde náhodní svedkovia videli padať paraglajdistu z výšky približne 30 metrov. Po rekognoskácií terénu pristál pilot vrtuľníka na poli, v blízkosti pádu paraglajdistu. 51-ročný muž bol pri vedomí, so záchranármi komunikoval, pričom sa sťažoval na výrazné bolesti hrudníka, chrbtice a panvy,” popisujú nehodu v statuse trenčianski záchranári.

Transportovali ho na urgentný príjem

Ako dodávajú, exmanželovi bývalej političky lekár poskytol neodkladné zdravotné ošetrenie a bol prevezený do nemocnice. “V spolupráci s prítomnými hasičmi bol pacient preložený na palubu vrtuľníka. V stabilizovanom stave s podozrením na zlomeninu chrbtice a vnútorné poranenie brucha bol letecky transportovaný na urgentný príjem Fakultnej nemocnice v Trenčíne.”

Zdroj: fb/ate

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.