eReport.sk
Miroslav Žiak (SaS)
Miroslav Žiak (SaS). Zdroj: fb/miroslavziaksas

VIDEO Žiak bez dôkazov obvinil Fica: Vraj zaútočí na Ukrajinu! Scestné a choré, reaguje smerák Takáč

Poslanec SaS Miroslav Žiak vo víkendovej diskusnej relácii TA3 V politike obvinil stranu Smer-SD z toho, že v prípade víťazstva vo voľbách zaútočí na Ukrajinu zo západu. Voči jeho tvrdeniam sa ihneď na mieste ohradil prítomný podpredseda Smeru Richard Takáč, ktorý Žiakove slová nazval scestnými a chorými. Smer sa v posledných mesiacoch prezentuje vyjadreniami, ktorými vládu nabáda k zastaveniu dodávok zbraní na Ukrajinu a k prispeniu k mierovému riešeniu konfliktu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Predseda opozičnej strany Smer-SD Robert Fico.
  2. Nik ťa nechce!
  3. Richard Takáč, opozičný poslanec, politik
  4. Kaľavského vypočujú cez telemost
  5. Zľava americký minister zahraničných vecí Antony Blinken a generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg.
  6. Miroslav Žiak, poslanec za SaS.

„Čo nám hrozí? Extrémistické strany ako Smer, ktoré sa kľudne spoja s Republikou, alebo s Kotlebom, alebo s Hlasom a my budeme tá krajina, ktorá zautočí na Ukrajinu zo západnej hranice,“ vyjadril sa Žiak k možnosti predčasných volieb, po ktorých občania volajú prostredníctvom dvoch petícií, ktoré boli odovzdané v prezidentskom paláci.

Zdroj: Ta3/vpolitike

Tvrdá Takáčova reakcia

Takáčovi sa Žiakove slová logicky nepozdávali a nepozdávala sa mu ani reakcia redaktora, ktorý prešiel Žiakovu poznámku v tichosti a snažil sa prejsť na inú tému. „Pán redaktor, vy tu prejdete mlčaním, že on povie, že keby sme boli vo vláde, že by sme zaútočili na Ukrajinu zo západu, však to je úplne scestné a choré,“ reagoval televíznom štúdiu Takáč na slová dosluhujúceho poslanca SaS.

Podpredseda Smeru vo svojich vyjadreniach pokračoval aj na sociálnej sieti, kde vládu kritizoval v širšom kontexte: „Aj vy máte pocit, že Eduard Heger žije mimo reality? V jeho paralelnom svete je na Slovensku všetko v poriadku. S energetickou krízou môže štát ľuďom pomôcť. Len treba chcieť! Pozrite si zostrih relácie TA3 V politike, kde som koalično-opozičným poslancom vysvetlil, kde je problém a aké riešenia sú na stole. Lebo ani počas nedeľnej diskusie sme sa od nich nedozvedeli nič. Riešia si len sami seba a reálne problémy Slovákov nechcú, nedokážu a vlastne ani nevedia riešiť.“

Foto: Fb/Richardtakac


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Žiak bez dôkazov obvinil Fica: Vraj zaútočí na Ukrajinu! Scestné a choré, reaguje smerák Takáč

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti