eReport.sk
Mária Kolíková v štúdiu TV JOJ. Zdroj: tv joj

VIDEO Zaskočená Kolíková. Priznala stretnutie so Sorosom: Už si nepamätám presný obsah!

Počas minulotýždňovej relácie Na hrane ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (SaS) priznala stretnutie s oligarchom a multimiliardárom Georgeom Sorosom. Týmto stretnutím pravdepodobne šokovala veľkú časť spoločnosti, keďže sa predstavitelia vlády ich vzťahy s oligarchom snažia väčšinou spochybňovať a bagatelizovať. Na možné prepojenia pravidelne upozorňuje opozícia, hlavne predseda Smeru-SD Robert Fico.

Vraj hovorili o projektoch súvisiacich s demokraciou

“Pani Kolíková, stretli ste sa niekedy alebo ste sa rozprávali s Georgeom Sorosom?,“ tak znela otázka od moderátorky diskusie Jany Krescanko Dibákovej, ktorá citovala otázku od diváka.

V odpovedi ministerka stretnutie priznala, no nie úplne si pamätá, o čom sa rozprávali: “O čom sme sa rozprávali? To bolo veľmi-veľmi dávno. Musím povedať, že v tom čase som bola ešte študentka práva, ak sa dobre pamätám”.

“Musím sa priznať, že si už nepamätám presne obsah… Bolo to o projektoch, ktoré súviseli s demokraciou,” následne dodala viditeľne zaskočená Kolíková.

VIDEO Ministerka Mária Kolíková o Georgeovi Sorosovi

Zdroj: joj.sk

So Sorosom sa stretol aj Kiska

Kolíková zároveň odmieta, že by jej kontakty so Sorosom pokračovali. S boháčom sa v minulosti stretol aj jej bývalý stranícky šéf Andrej Kiska a to dokonca ešte v pozícii prezidenta SR.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Nezaradená poslankyňa NRSR Denisa Saková.
  2. Ministerka spravodlivosti SR Mária Kolíková (klub SaS).


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Zaskočená Kolíková. Priznala stretnutie so Sorosom: Už si nepamätám presný obsah!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti