tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Tomáš Taraba si pri kritike našich súčasných vládnych politikov opäť nedával servítku pred ústa. foto: tasr

VIDEO Taraba sa inšpiroval Kanadou: Podporujeme konvoj slovenských vodičov za slobodu!

Predseda strany ŽIVOT – NS a opozičný poslanec Tomáš Taraba je pripravený podporiť konvoj slovenských vodičov, ktorý sa ako protestná akcia proti súčasnej vláde uskutoční v stredu. Organizátori konvoja sa zjavne inšpirovali z megaprotestov v kanadskom hlavnom meste Ottawa. Taraba zároveň vyjadril presvedčenie, že variant koronavírusu omikron nie je takou hrozbou, ktorá vládu oprávňuje obmedzovať ľudí. Preto navrhuje plošné zrušenie opatrení a otvorenie hospodárstva.

„Krajiny ako Švédsko otvorili vstup do krajiny pre všetkých neočkovaných, aj pre ľudí, ktorí nie sú testovaní,“ argumentoval v dnešnom videu Taraba s tým, že Slovensko by sa malo inšpirovať uvoľňovaním opatrení v zahraničí. „Strana ŽIVOT-NS podporuje plné otvorenie Slovenska normálnemu životu a presadzujeme návrat k slobodám. Omikron nie je hrozba, ktorá oprávňuje ničiť životy. Podporujeme stredajší konvoj slovenských vodičov za slobodu podľa vzoru z Kanady,“ píše sa v statuse k predmetnému videu.

Zdroj: video:fb/tomastaraba

Vyzývajú vládu, aby otvorila hospodárstvo

Opozičný poslanec je zároveň presvedčený, že vzhľadom na to, že omikron sa ukazuje ako ťažko ukontrolovateľný a zároveň nie tak nebezpečný, ako predchádzajúce varianty, by vláda mala začať plošne rušiť pandemické opatrenia.

Bude vás zaujímať:

  1. Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka
  2. Rýchlovlak TGV

„Vyzývame touto cestou vládu, aby otvorila celé hospodárstvo, spoločenský život, o to väčšmi, že tá pomoc, ktorá bola sľubovaná, v nejakej forme síce prišla, ale ani zďaleka nie je taká, aby vedela ľuďom garantovať akúkoľvek formu stabilného príjmi na tej úrovni, ako v čase, kedy pandémia nebola,“ poznamenal Taraba


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Taraba sa inšpiroval Kanadou: Podporujeme konvoj slovenských vodičov za slobodu!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku